reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

acard to pierdółkowaty lek który teraz chyba zapisują wszystkim dziewczynom po poronieniach.. ja to też biorę i brałam ze Stellą. To taka jakby mała dawka aspiryny nic więcej..
 
reklama
Dziama86 badania histo niestety rzadko pozwalają poznać przyczynę.. ale może akurat... niestety w Polsce jest tak że po pierwszej stracie badania na NFZ nie przysługują i większość trzeba robić prywatnie.

Martoocha tak właśnie czytam i czytam, dużo dziewczyn pisze że też brały. Takie małe dawki chyba nie szkodzą dziecku skoro lekarze tak często go zalecają? Mam mętlik w głowie bo kiedyś wydawało mi się że aspiryna właśnie w ciąży jest przeciwwskazana.. no ale w sumie chyba lekarz wie co robi:-)
 
Elka, a napiszesz jakie dokładnie preparaty bierzesz na homocysteine? Ja mam ponad 16... Ale lekarz twierdzą że to nie ona była przyczyną obumarcia ciąży chociaż ja ją właśnie podejrzewam....
 
Natka bardzo sie ciesze, ze serduszko zobaczyłas. Gratuluje! I dalej trzymam kciuki. &&&&&&&

Aniu jak sie czujesz? Poetrucha jak tam u Was? Martoocha?

nanu a co u Ciebie?

Mika dobrze, ze to napisalas, potrzebuje czasem kilka słów wsparcia, ze dam rade. Jak każda inna mama. Ale pewnie sama pamiętasz jak to jest przy koncowće - strachy są..... Hehe....
 
Sykatynka biorę metylowany kwas foliowy i metylowana Wit b12 zamawialam na allegro Wit. B6 zwykła, dziewczyny z forum mi doradzimy. Ja mam mutacje MTHFR C677t prawdopodobnie ona podnosi mi ta homocysteine.
 
Ja czekam na wyniki mutacji, ale podejrzewam że ja mam bo prowadzę dość zdrowy tryb zycia, więc nie widzę innej przyczyny tej podwyższonej homocysteiny..... Poszukam tych preparatów na allegro, jakbym nie mogła znaleźć to podeslesz linki?
 
elka,sykatynka ja mam też tą mutację a homocysteina zawsze była w normie no ale oczywiście biorę kwasik 5mg i wit.B Compex

natka ja nie mam zakrzepicy (chyba,że nie wiem nie miałam nigdy badań na jej stwierdzenie) ale miałam robione badanie żył kończyn dolnych dupplerem i mam żylaki wewnątrz i jeden widoczny a ból nóg to codziennośc,może powinna zasugerować lekarzowi przyjmowanie aspiryny??

agawko ja się czuję dobrze tzn.mdli mnie:-) cyce bolą:-)nastroje mam,że ho ho:-D A jak Ty bo ostatnio tylko o remoncie a nic o mieszkańcu Twojego brzuszka...no i upominam się o zdjęcie kącika jak będzie gotowy:-)
 
Ostatnia edycja:
Witaj dziama86 jestem w identycznej sytuacji. @ dostałam nie po 4-5 tygodniach tylko po 8... Mówią że nienarodzone dzieci nie umierają tylko zmieniają datę przyjścia na świat. Fajne słowa prawda.. Jesteśmy w rozsypce wiem co czujesz. Nie jesteś sama. Pozdrawiam Cię serdecznie.
 
Sykatynka jutro Ci podeślę bo z tel nadaje i nie wiem jak ;-)
Ania moja tez niby w normie ale jednak za wysoko, gdzieś mi się o uszy obiło ze nie powinna być wyższa niż 9 dla starających się a właściwie lepiej jakby była jak najniższa.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć !! Wątek poleciła mi jedna z dziewczyn. Poroniłam w 9-10 tyg. Bardzo mocno to przeżyłam. Minęły 2 miesiące i nadal ciężko. Dopiero co dostałam pierwszą @... No i jeszcze nie teraz chcę jeszcze trochę odczekać ale niebawem chciałabym z mężem starać się kolejny raz. Tyle że się boję i jednocześnie tak bardzo chcę, że chyba zwariuję :) Będę się odzywała. Każda z nas jest anonimowa, ale dobrze że jesteście. Nikt nie zrozumie tak jak ktoś kto również przez to przeszedł. Pozdrawiam.
 
Do góry