reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Aniu2611, na ten czas biorę clexane, euthurox, acidum folicum i prenatal classic.

hehe z tym dbaniem o siebie to różnie jest. Jak chce odpocząć to mi mówią, że ciąża to nie choroba, i że ta czy tamta babcia, ciocia, mama, w ciąży będąc pracowały, sprzątały, wieszały firanki i pranie, że to dopiero 4ty miesiąc i w ogóle to na odpoczywanie będzie jeszcze czas. A jak coś robię, zamiatam chodnik przed domem, pielę albo niosę zakupy to wrzeszczą co ja wyrabiam, że trzeba je było zawołać. I bądź tu mądry?!

Mika.m to już niedługo do końca :)

Dziewczyny kojarzycie może taką stronę na której był ranking rzeczy dla dzieci wraz z opiniami i recenzjami osób które zakupiły dana rzecz. Można sobie tam było porównać zabawki, przydatne lub nieprzydatne rzeczy? Zapomniałam adresu i zgubiłam skrót z paska :( Kolory tej strony to chyba biało-purpurowe.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agawa no aleś się zabrała za produkcję jajeczek :-) istna fabryka! Cały czas o Tobie myślę i trzymam kciuki, żeby ten cykl był mega udany. Kurna, ale godzina na wizytę niezła!
Myśmy jeszcze nie mieli żadnej rozprawy. 2 tyg temu podpisaliśmy papiery i one poszły do sądu, ale idzie to jak krew z nosa i nie wiem czy ten sąd śpi czy co... :crazy: Oni teraz muszą wyznaczyć termin jednej rozprawy, a później drugiej. Mam nadzieję, ze jednak jakoś w miarę sprawnie to pójdzie, bo przecież SZKODA CZASU!

carolina no oczywiście, że zdrowie ważniejsze niż kasa, zwłaszcza, że akurat w tym przypadku dotyczy to dwóch osób - Ciebie i Twojego dziecka. Trzymaj się póki co, ale nie przemęczaj. I super, że masz takie szefostwo w pracy, jacyś normalni ludzie.

mika!!!! :happy::happy::happy: fajnie Cię widzieć (czytać). Rany. Już 36 tydzień. Ja nie mogę się połapać jak to możliwe, że ten czas tak zapier.... Oby Leon zawitał na świecie niebawem, jak już będzie całkowicie na to gotowy. No a póki co jakoś się trzymaj, niech synuś nie uciska mamusi. Buziak!

karo kuruj się i nabieraj sił. Często myślę o tej biednej maleńkiej dziewczynce, mam ogromną nadzieję, że tak bardzo młody wiek jest jej wielkim sprzymierzeńcem i wszystko pięknie się zagoi.

ewik ja tam też trzymam kciuki za Ciebie. Z tymi objawami to sama wiesz jak jest ;-), ale pomimo wszystko ja cały czas mam nadzieję, że opuścisz wkrótce zacne grono staraczek. Ściskam Cię ciepło.

ameritum kobieto za dużo pracujesz!!! Mam chociaż nadzieję, że robicie z mamą częste przerwy i jakoś dajesz radę. Ciąża nie choroba, ale stan błogosławiony i trzeba sobie dogadzać w każdy możliwy sposób, a że w ciąży pole manewru jest dość ograniczone, to wołaj do zamiatania chodnika i innych obowiązków, kogoś z domowników :-)


A teraz ja wykonam taniec:
ponieważ wszystko wskazuje na to, że właśnie zaczyna mi się @ !!!!!!!!!!! Strasznie głupi powód do radości, zwłaszcza biorąc pod uwagę tytuł tego wątku, ale wiecie jak jest... 113dc....
No i lekarz dał mi clo na stymulację owulacji, ale przemyślałam to i nie wezmę. Teraz czuję, że najważniejsze są nasze małe szkraby i jeśli zamieniłabym się za 5 miesięcy w olbrzymia słonicę, to nijak nie będę mogła poświęcać im tyle czasu ile chcę im poświęcić. A jeśli przyszłoby mi leżeć całą ciążę? Nawet nie chcę myśleć... Aczkolwiek jeśli Bóg ma inny pomysł na moje życie, to czemu nie - lubię niespodzianki. Rok temu udało się bez żadnej stymulacji, to był absolutny naturalsik.

Mam nadzieję, że milusio spędzacie wieczór :-D. całusy!
 
Celtunia no poszlas na rekord z tym cyklem... Masz racje z tym CLO, moze troche poczekac, jak sie dzieci zaaklimatyzuja u Was to przeciez mozesz sprobowac :)
Mika ale mi ta Twoja ciaza zleciala. to juz tuz tuz :)

Staraczki wiecie moze gdzie nasza starankowa lista? U mnie chyba jutro @ przylezie wiec bede sie musiala zmienic na liscie.
Pozdrawiam wszystkie brzuchatki i staraczki :-)
 
Mambella moze faktycznie zastanow sie nad zmiana lekarza... ja po zabiegu dostalam @ po 5 tygodniach ale zielone swiatlo po 3 cyklach

anncka ciesze sie razem z Toba! piekne zdjecie!

carollina &&&&&&&&&&&&&&& za poniedzialek

mika buziaki dla Was! trzymaj sie, jeszcze chwilke:)

agaawa &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
.
Ja czekam na jutro z coraz wiekszym niepokojem...
 
LISTA STARACZEK:

annte - termin niechcianej @ 31 marzec 2014
Joaro - termin niechcianej @ 21 kwiecień 2014
Naala - termin niechcianej @ 05 maj 2014
Neta - termin niechcianej @ 12 maj 2014
ewikewik - termin niechcianej @ 12 maj 2014
Moniska82 -termin niechcianej @ 12 maj 2014
maqa - termin niechcianej @ 17 maj 2014



POCZEKALNIA:
Sysiq - kwiecień 2014
Agaawa - kwiecień/ maj
Milczasia - czerwiec
Lisica - czerwiec/lipiec
Rurka czerwiec/lipiec
ania-lipiec/sierpień


Ja się pewnie jutro zaktualizuję bo z pewnością jutro się @ pojawi. Dziewczynki aktualizujcie, może była jakaś nowsza wersja ale nie znalazłam.

Joaro, Sysiq, Lisic co u Was?
 
Moniiska- przytulam;*

Ewik- wiesz, że Ci kibicuje mocno, że hohoh, oby tym razem objawy były prorocze.

mika- a może przeslesz na domek lelka na zdjęciu;) duuuzy już?:)

Agawa- kochana. Ehh jestem pewna , że to juz koniec Twoich zmagań w walce o macierzyństwo&&&&&&&&&&&&&&& juz niedługo;*

Celta- to ja przyłączam sie do baletu i cieszę sie razem z Toba;) ale clo bym brała , bo o nie jest tylko na stymulacje, ale i na ładne regulowanie cyklu. A wiemy, że to i tak nie jest magioczny lek, że łykasz i zaraz ciążą. Przemyśl to jeszcze, a może wart?:) ehh kochana tak strasznie kibicuję Waszej wielkiej rodzince. Buziaki

Ciężarówki- trzeba chyba zrobic jakieś zdjęcie naszych beboków, żeby wraz z nimi przesłać moc fluidów dla tych co walczą;) Ktos ostatnio tu pisał, że w tedy fluidy sa mociejsze.

Staraczki- może warto zaryzykować z tym acardem i wit d. Na pewno nie zaszkodzi... Od kolejnej koleżanki słyszałam że pomogło.

ania- juz niedługo w Polsce;) suuuuper;)

buziaki dla wszystkich;*
 
Celto, nigdy nie wiadomo jakie niespodzianki nas czekają w życiu :) Żona mojego kuzyna po przedwczesnym porodzie i śmierci tegoż dzieciątka, starała się z IFV, kilka lat się leczyli, też nic nie dało, żaden typ leczenia nie pomagał. Zaadoptowali chłopca półtorarocznego i półtora miesiąca po tym zaczęła wymiotować. Tym razem szczęśliwie już urodziła dziewczynkę i teraz mają dwójkę kochanych urwisów.

U mnie za bardzo nie ma kto sprzątać, ojciec w szpitalu, mama starsza już, mąż w pracy i zostaje tylko ja. Na szczęście w tym roku mąż sobie wziął do serca i kosi trawnik, którego jest bardzo dużo, bo zazwyczaj to też moja robota była..
 
reklama
Hej dziewczynki!

Celta – dziołcha, ale by było gdyby dwa krasnale zawitały do Waszego domu, a ty pozytywny teścior ;) Tak jak mówisz- clo chwilowo może poczekać - jeżeli chodzi o stymulację owu, a spontany zawsze mile widziane :*

Moniska –:*

Madziorek - w takim razie musisz zacząć z wrzucaniem fotek, bo ja już wcześniej prosiłam i jakoś dziewuchy coś nie chcą się pokazać z tymi pięknymi brzucholkami!

Agawa - kciuki za jutro! &&&

Ameritum - męża musisz ustawić jak Eska - biegał całą ciążę dookoła niej - i tak ma być!

buziaki dziewczyny:*
 
Do góry