reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Madziorku ja podobnie jak Rureczka:) narazie zbieram i odkładam fluidki do czerwca:)

Rurka no to bedziemy sie razem starac:) mize uda nam sie zajsc w tym samym czasie:))
 
reklama
rurka- to dlugo czekasz na wyniki histo ja czekałąm dwa tygodnie i jak dostałam to co nic się z nich nie dowiedziałam za ciekawego i jak pokazałam lekarzowi powiedział mi to samo że się z tego badania nic nie dowiemy a my wszyscy czekali z niecierpliwością a tu nic.

A powiedzcie mi dziewczyny czy na zapłodnienie może mieć też wpływ ile facet ćwiczy na siłowni?? oczywiście mój nie bierze nic normalnie sie odżywia tylko chodzi na siłownie kilka razy w tygodniu bo powiem wam szczerze że nie mam pojęcia czy to może mieć wpływ

Magnolia- trzymam kciuki za ciebie:-)
 
liliowata - ja równiez byłam zdziwiona że muszę czekać aż 3 miesiące, zadzwoniłam do nich i okazało się, że ma to związek z rodzajem badań jakie muszą przeprowadzić z uwagi na wiek ciąży i chorobę dziecka. Kobietka mówiła mi o tych ich procedurach ale szczerze mówiąc to ja się na tym nie znam i nie wnikałam a w sumie nie śpieszy mi się już z tymi wynikami
 
Dziewczynki, jak wyglądały wasze @ po poronieniu, te pierwsze? Były mniej obfite niż zazwyczaj? Pytam bo wczoraj plamiłam, dziś znacznie więcej i nie wiem czy mogę to uznać za pierwszy dzień cyklu? Przeważnie krwawienie było bardzo obfite.
 
Lisica u mnie samoistne # ciągnęło się ponad tydzień, raz plamienie, raz skrzepy, raz prawie jakieś wyschnięte części tkanek. Uznaj to za pierwszy dzień i licz dni ile to zajmie. Dopiero jak dostaniesz kolejny okres, to będziesz wiedziała ze to juz ten normalny.
 
Lisica u mnie wygladalo to tak ze przez kilka dni przed @ plamilam. Tez myslalam ze to juz ale wlasciwa @ jak przyszla to nie dosc ze byla baaardzo obfita ze skrzepami (zuzylam 1,5 opakowania podpasek, gdzie normalnie max 0,5) to do tego byla strasznie bolesna (podobny bol do skorczy porodowych). Na szczescie trwala 5 dni tylko. Teraz czekam na druga i mam nadzieje ze juz bedzie lepiej:)
 
Ameritum ja ronilam od 28.02 do 10.03 i teraz najprawdopodobniej przyszła pierwsza @. Zobaczę jutro czy się rozkręca, oby :)
Miczasia dzięki za informację :)
 
lisica - ja ze względu na to,że urodziłam w 23 tc to miałam normalny połóg... po porodzie byłam czyszczona pod narkozą. moja pierwsza miesiączka zaczęła się ok 1,5 tyg po tym jak skończył się połóg... zaczęła się plamieniem które trwało ok tygodnia, później przez kolejny tydzień miałam okres... normalny jak na mnie czyli trwał 7 dni i był dość obfity. Teraz mam 2 miesiączkę - zaczęła się już normalnie- krwawieniem - bezbolesna w miarę obfita ale u mnie to normalne.
 
reklama
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Annam o kurczę nie wiedziałam że ty też stracilas maleństwo, pamiętam cię z października. Przykro mi.
Dziś już ból silniejszy, ale dalej skąpe krwawienie.
 
Do góry