reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Madziorek - super wieści :D
ametrium linków niestety nie mam ... mój gin prowadzący zawsze mi wkładał do głowy co wolno, czego nie... prawdziwy wykład na pierwszej wizycie po zaciążeniu ;)
ewik- trzymam za Ciebie kciuki ;)
Miczasia - kiedy staranka zaczynasz? ja mogę po czterech cyklach wiec pewnie wypadnie jakiś lipiec/ sierpien, biorąc pod uwagę moje długie i nieregularne cykle
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewuchy ;)

celta - czytam na bieżąco, ale jakoś brak weny chwilowy.. Chyba i mnie stres czasami dopada. Chociaż czy ja wiem czy to stres? Po prostu boję się, że mogę się rozczarować i test nie będzie pozytywny. A tego bym nie chciała za cholerę. Dlatego chwilowo cicho siedzę;) Jedz zdrowo, nie ma obijania się jak ja;p Któraś z nas schudnąć musi ;)) A widzę, że ty bardzo dzielna jesteś, nie to co ja;) Chociaż nie powiem, odpuściłam jedzenie po 19, wczoraj jedynie zjadłam kolację z mężem później, ale to wyjątkowo. No i mniej słodyczy... nieco mniej;) Ostatnio zjadłam pół czekolady, bo nieco się wkurzyłam i stwierdziłam, że poziom magnezu mi spadł ;))) :* I niech ta twoja @ już przychodzi!!! Skoro musi :*

galwaygirl - dokładnie, po owulacji sobie odpuściłam już. Ale coś tam się staram, chociaż jestem w UK teraz u męża, więc wygląda to zupełnie inaczej i boję się, że jak przylecę do PL i wejdę na wagę.. a będzie np. nie -3,5 kg tylko +3... będzie klops;p

Madziorek -
hip hipppp hura;) Wiadomo było, że jest dobrze:) pff, nikt nie sądził inaczej :) Ja również walczę z tarczycą. I szczerze? Wystarczy codziennie rano na czczo brać tabletkę popijając szklanką wody , 30 min minimum nic nie jeść i nie pić. Ot cała filozofia:) Później regularnie sprawdzasz jak się mają Twoje wyniki ( tsh, ft3, ft4 ) i regulujesz dawkę. Raz w życiu powinno się zrobić antyTpo. Buziaki:*

U mnie nic;p

Czekam aż Eska się wykluje, bo umówiłam się z nią na marzec... Tzn z nią jak z nią - z MIKIM ;p
A ta bierze kroplówki z magnezem, żeby mnie wkurzyć;p

Buziaki, kto testuje?!!!! I jak wyniki? :*
 
Jeśli @ nie przyjdzie do jutra to ja rano testuję choć nie nastawiam się na nic. Już miałam jeden taki cykl parę miesięcy temu, że tak wszystko cacy wyglądało, żadnych plamień, objawów na @ i kiedy już kiełkowała nadzieja @ przyszła. Poza tym w pierwszej ciąży test mi wyszedł dopiero w 5 tygodniu ciąży więc negatywny zignoruję i pojadę na betę - jutro lub pojutrze (wyniki w necie wczesnym popołudniem :) ) bo do poniedziałku się nerwowo wykończę :baffled:
 
Witam wszystkie dziewczyny.
Mam pytanie - ile powinnam odczekać po zabiegu przed kolejnymi staraniami ? Jednie lekarze zalecają 3 miesiące inni 6 miesięcy.
 
madziorek bardzo ,bardzo się cieszę:-D niech rośnie żłówiczek:-D




......ja to jeszcze mam kawał czasu do rozpoczęcia staranek w maju badania w sierpniu przyjadę na konsultacje i obgadanie wyników i wtedy będę już coś wiedziała.......ale chciałabym już:-( i ciekawe co tam w ogóle badania wykażą :dry:....ech ....

Pozdrawiam Was wszystkie!!!!!!
 
ania2611 a jakie badania będziesz robić, jeśli mogę zapytać ? Ja robiłam na zespół antyfosfolidowy -wyniki prawidłowe, tarczyca - w normie.
 
gochson - mi lekarz powiedział że mam odczekać 4 cykle.. to w gruncie rzeczy minie pół roku...ponieważ rodziłam 23 stycznia a starania będę mogła zacząć pewnie dopiero w licu.. ale u mnie była późna ciąża więc to chyba też ma znaczenie.
 
reklama
Gochson witaj!
Lekarze rożnie mówią.Jedni każą odczekać do pierwszej @ i po niej ruszać. Mój kazał odczekać 2 @ (w rezultacie 3 m-ce od zabiegu) i brać się do dzieła co też zaowocowało dość niespodziewanie dla mnie ciążą. Inni każą czekać 3 @, kolejni 6 mcy a jeszcze inni rok lub 2. Mi powiedziano na ostatnim obchodzie przed wypisem, że odczekać 3-4 miesiące więc taki jest po prostu standard w moim szpitalu. Najważniejsze jest byś ty czuła się gotowa psychicznie na przyjęcie kolejnego, całkiem odrębnego życia, które sprawi Ci dużo radości i nie złamie Cię psychicznie w razie nie powodzenia.
Pozdrawiam
 
Do góry