reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

@Hope24 ja nie brałam ale po dawkowaniu pomyślałam że to jest coś na stymulację cyklu? Bo google pokazują tylko że to lek przy menopauzie i leczeniu raka piersi. Jeśli na stymulację to ja brałam CLO, też 5 dni na początku cyklu. Reakcja na lek może być indywidualna, u jednych kobiet pęcherzyki rosną bardziej, u innych mniej. Ale jeśli dobrze wnioskuję że to lek na stymulację cyklu to nawet jeśli pęcherzyk mógł być „większy”, jak to powiedział lekarz to przecież i tak jest możliwe że była z niego owulacja więc może jest jeszcze nadzieja :)[/QUOTE]


tak na stymulacje... jestem pewna ze teraz @ przyjdzie ale w nastepnym cyklu juz staramy sie... co ma byc to bedzie...
 
reklama
Obok wyniku masz normy, wszystko jest ok :) mój mąż miał kiepski wynik, tylko 4% plemników o prawidłowej budowie, a udało nam się i mamy dwójkę maluszków :)

@Marta1985@ po dzieciach najbardziej widać ten uciekający czas... mój młody już niedługo 14 miesięcy!

@Hope24 a to lekarz nie robi Ci już monitoringu później żeby zobaczyć czy pęcherzyk pękł? Dostajesz zastrzyk na pęknięcie i potem duphaston w drugiej fazie czy tylko ten lek na początku cyklu?
 
90_natka
@Hope24 a to lekarz nie robi Ci już monitoringu później żeby zobaczyć czy pęcherzyk pękł? Dostajesz zastrzyk na pęknięcie i potem duphaston w drugiej fazie czy tylko ten lek na początku cyklu?[/QUOTE]

tylko ten lek nic na pękniecie nie dostałam... duphaston nie będę brała .... mam przykre doświadczenie z nim... w pierwszej ciąży w 6tyg wzięłam femibion i duphaston profilaktycznie i dostałam pokrzywki ...szpital ... ciąża obumarła... długo się nie nacieszyłam ciążą... teraz wiem ze mam mthfr obie hetero niskie bialko s...homocysteina obnizona ... suplementy przyjmuje ... takze wezme ten Letrozol pojade w 10 dc na usg i zobaczymy ...ale zaczniemy sie starac bo zwariuje z tym czekaniem.... tak bardzo pragne dzidziusia ;( a tak ciezko jest....
 
@DorciaMamaOlka @AnetaManiak mamuski zyjecie?!! Odezwac sie tu prosze :*
Żyje żyje [emoji39] nie było mnie tu dawno hoho...co u nas ? No wszystko dobrze,dzieci zdrowe :) Hanka łobuz mały tylko mama i mama no i noszę od świtu do nocy tego małego skrzata :) mamy już ząbki ,zjada co tylko jej dam i rośnie jak szalona :) no w końcu mamy 8 miesięcy więc już kobita jak się patrzy :) widziałam wcześniej,że póki co u Was cisza z dzidzia?
 
Żyje żyje [emoji39] nie było mnie tu dawno hoho...co u nas ? No wszystko dobrze,dzieci zdrowe :) Hanka łobuz mały tylko mama i mama no i noszę od świtu do nocy tego małego skrzata :) mamy już ząbki ,zjada co tylko jej dam i rośnie jak szalona :) no w końcu mamy 8 miesięcy więc już kobita jak się patrzy :) widziałam wcześniej,że póki co u Was cisza z dzidzia?
U mnie wszystko dobrze. Narazie nowa praca sama wiesz jaka :) starania odlozone. 6 listopada mam gin zobaczymy czy bedzie chetna poprowadzic ciaze naturalna..
 
U mnie wszystko dobrze. Narazie nowa praca sama wiesz jaka :) starania odlozone. 6 listopada mam gin zobaczymy czy bedzie chetna poprowadzic ciaze naturalna..
Czyżbym o czymś nie wiedziała???
Chcecie próbować naturalnie czy już może coś się tam wukluwa[emoji6][emoji6][emoji6]

U Nas też ogólnie wszystko dobrze. Mąż jest już 3tyg po drugiej operacji kręgosłupa bo implant pękł i powstała w międzyczasie druga przepuklina która się rozlała. Także ma dwa implanty w kręgosłupie. Ale jest już w świetnej formie. Za to parę dni temu Mi kręgosłup wysiadł. I chodzę na rehabilitacje. Leków za bardzo nie mogli Mi przepisać bo cały czas ściągam mleko. Adaś odstawił całkowicie mm. Ale na szczęście udało mi się rozchulać tak laktacje, że wystarcza Mojego. No ale co za tym idzie nie mogę niektórych leków niestety. Jutro teściowa przylatuje żeby Nam trochę pomóc. Bo Mi nie wolno dźwigać. Adaś akurat nie jest typem dziecka co trzeba nosić On to bardziej by już chciał chodzić ‍♀️
Prawie już raczkuje i do tego gaduła taka, że hej[emoji849][emoji849][emoji849]potrafi o 5 się obudzić i zacząć nawijać. Mamy już dwa ząbki [emoji4]i idą kolejne. Waży 10kg i ma 78cm jest co dźwigać.
IMG-20181004-WA0002.jpg
IMG-20181009-WA0000.jpg
IMG_20180929_115924.jpg
IMG-20180925-WA0004.jpg
 

Załączniki

  • IMG-20181004-WA0002.jpg
    IMG-20181004-WA0002.jpg
    68 KB · Wyświetleń: 371
  • IMG-20181009-WA0000.jpg
    IMG-20181009-WA0000.jpg
    67,8 KB · Wyświetleń: 383
  • IMG_20180929_115924.jpg
    IMG_20180929_115924.jpg
    80,6 KB · Wyświetleń: 380
  • IMG-20180925-WA0004.jpg
    IMG-20180925-WA0004.jpg
    70,3 KB · Wyświetleń: 376
Czyżbym o czymś nie wiedziała???
Chcecie próbować naturalnie czy już może coś się tam wukluwa[emoji6][emoji6][emoji6]

U Nas też ogólnie wszystko dobrze. Mąż jest już 3tyg po drugiej operacji kręgosłupa bo implant pękł i powstała w międzyczasie druga przepuklina która się rozlała. Także ma dwa implanty w kręgosłupie. Ale jest już w świetnej formie. Za to parę dni temu Mi kręgosłup wysiadł. I chodzę na rehabilitacje. Leków za bardzo nie mogli Mi przepisać bo cały czas ściągam mleko. Adaś odstawił całkowicie mm. Ale na szczęście udało mi się rozchulać tak laktacje, że wystarcza Mojego. No ale co za tym idzie nie mogę niektórych leków niestety. Jutro teściowa przylatuje żeby Nam trochę pomóc. Bo Mi nie wolno dźwigać. Adaś akurat nie jest typem dziecka co trzeba nosić On to bardziej by już chciał chodzić ‍♀️
Prawie już raczkuje i do tego gaduła taka, że hej[emoji849][emoji849][emoji849]potrafi o 5 się obudzić i zacząć nawijać. Mamy już dwa ząbki [emoji4]i idą kolejne. Waży 10kg i ma 78cm jest co dźwigać. Zobacz załącznik 907016Zobacz załącznik 907017Zobacz załącznik 907019Zobacz załącznik 907022
Heh nic cie nie ominelo. Zobaczymy czy pani doktor sie podejmie mojej naturalnej ciazy.
Wspolczuje wam tego bolu..
Adaś jaki slodziak duzy chlopak :)
 
reklama
Do góry