reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Witam Kochane!
Pierwszy raz odważyłam się napisac o moim problemie na forum.. w maju poronilam, była to moja pierwsza ciaza i zaraz takie źle doświadczenia. Trudno się było z tym pogodzić.. teraz po trzech miesiącach zaczęliśmy się starać z mężem ale narazie nic.. przeszłam wszystkie badania konieczne po poronieniu i wszystko jest ok. Boję się że będę mieć problemy z zajszajś w ciążę po łyżeczkowaniu.. a tak bardzo chciałabym być mamą..
Witaj. Ja mialam 2 poronienia.
Jakie badania robilas?
Grunt to sie nie poddawac
 
reklama
Cześć.
Na wątku moderatorskim pojawił się pewien pomysł w związku z tym, że jedna z nas szyje przepiękne torby itp. @aniaslu zaproponowała, że może by zrobić świąteczną giełdę babyboomowych mam? Pytanie brzmi czy są wśród was dziewczyny, które chcą się zareklamować, rozpropagować? Nie chodzi nam o spamerów tylko kreatywne mamy. Zawsze info pójdzie w świat a może i kasę z tego zarobicie jakąś. Co wy na to?
Bo myślę, że może ktoś np. piecze ciasta pyszne i można na święta zamówić, ktoś inny robi śliczne zawieszki, szyje, maluje itp. Co sądzicie? Jeśli macie takie pomysły to piszcie priv do Ani, one już będzie wiedziała co z tym zrobić (ja ewentualnie tylko was zweryfikuje, że „znam”)
Buziaki przeogromne
 
No racja przecież jest też priv‍♀️
Najważniejsze, że praca cieszy wtedy może być cięższa ale człowiek lepiej się czuje i chętniej do niej chodzi
emoji4.png

A ten Bio..... To co dokładnie robi bo tak szczerze mówiąc to pierwszy raz chyba słyszę tą nazwę
emoji848.png
emoji848.png
emoji848.png

Adaś dobrze. Siada i próbuje raczkować znaczy narazie to próbuje się utrzymać w pozycji do raczkowania. Rozszerzanie diety średnio nam idzie. Bo On nie za bardzo chce inne pokarmy. A mamy już dwa ząbki
emoji4.png
emoji4.png

Zobacz załącznik 898145
Aneta OMG jak on się zmienił :szok: ale nadal jest przesłodki.

@mfifi04 oczywiście, że pamiętamy i trzymam kciuki by wizyta przyniosła jakieś efekty<3o_O
@An123 witaj i straszenie mi przykro z powodu straty, ale właśnie -nie poddawaj się, bo marzenia się spełniają

U nas czas leci za szybko zdecydowanie, Kornel ma już 3,5 miesiąca rozwija się wzorowo. Z każdym dniem uczy się czegoś nowego, a mnie serce się raduje. Dominika nadal w bracie zakochana.
Przesyłamy buziaki
IMG_20180916_183805.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180916_183805.jpg
    IMG_20180916_183805.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 414

Załączniki

  • _20180916_144057.JPG
    _20180916_144057.JPG
    39,9 KB · Wyświetleń: 410
Cześć dziewczyny. Jestem nowa na tym forum i mam nadzieję, że na samym początku nie narażę się nikomu wpisując tutaj swój problem. Jeżeli mam usunąć wpis i zamieścić na innym wątku, to prosze o info. Otóż we wtorek poroniłam samoistnie w 4tc. Staraliśmy się z mężem długo bo aż 2,5 roku. We wtorek mam wizytę kontrolna czy wszystko dobrze. Podpowiedzcie proszę czy po tak długim staraniu o dziecko i poronieniu, jest szansa, że teraz szybciej zajdę w ciąże? Naczytałam się, że wiele kobiet po poronieniu szybciej zachodzi w ciąże (oczywiście wiem, że należy trochę poczekać aby organizm się zregenerował). Po prostu dalej mam w sobie taką nadzieje, że jeszcze będzie dobrze :(
 
Cześć dziewczyny. Jestem nowa na tym forum i mam nadzieję, że na samym początku nie narażę się nikomu wpisując tutaj swój problem. Jeżeli mam usunąć wpis i zamieścić na innym wątku, to prosze o info. Otóż we wtorek poroniłam samoistnie w 4tc. Staraliśmy się z mężem długo bo aż 2,5 roku. We wtorek mam wizytę kontrolna czy wszystko dobrze. Podpowiedzcie proszę czy po tak długim staraniu o dziecko i poronieniu, jest szansa, że teraz szybciej zajdę w ciąże? Naczytałam się, że wiele kobiet po poronieniu szybciej zachodzi w ciąże (oczywiście wiem, że należy trochę poczekać aby organizm się zregenerował). Po prostu dalej mam w sobie taką nadzieje, że jeszcze będzie dobrze :(

Bardzo mi przykro [emoji17]
U mnie lekarze nie kazali czekać z kolejnymi staraniami przy samoistnym poronieniu na tak wczesnym etapie.... teraz jestem przy końcówce 13tc a moja ostatnia miesiączka przed tą ciążą to tez było wczesne poronienie bo testy wychodziły pozytywne a po kilku dniach zaczęłam krwawić... trzymam kciuki za Was!
 
Jagoda87 dziękuję za odpowiedź i gratuluje!! :). A długo staraliście sie przed poronieniem? Jestem dobrej myśli, skoro raz zaskoczyło, to kolejny tez musi ! Wyszło mi wcześniej, że mam wrogi śluz, ale nie z krwi, to jak to możliwe, że niby go mam, a jednak chociaż na chwilkę sie udało? :(
 
reklama
Jagoda87 dziękuję za odpowiedź i gratuluje!! :). A długo staraliście sie przed poronieniem? Jestem dobrej myśli, skoro raz zaskoczyło, to kolejny tez musi ! Wyszło mi wcześniej, że mam wrogi śluz, ale nie z krwi, to jak to możliwe, że niby go mam, a jednak chociaż na chwilkę sie udało? :(

Trzy miesiące
 
Do góry