reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Nie wiem który tusz gdzieś 3,4 zawsze mam z tym problem. Tak ja brałam brogeron ale wcześniej rozmawiałam z lekarzem i mówił że jak tylko zobaczę pozytywny test to przestać brać ten lek, no i tak zrobiłam nie biorę już. Miałam po pół tabletki dziennie więc dawka mała, a Ty brałaś dalej bromergon ? Czy ograniczylas ?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ograniczyłam chociaż lekarz kazał odstawić odrazu to stopniowo schodzilam z dawki, bo w necie jest wiele teorii na ten temat, że nie powinno się gwałtownie odstawiac,ale jak już nie bierzesz to nic się nie powinno stać.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ograniczyłam chociaż lekarz kazał odstawić odrazu to stopniowo schodzilam z dawki, bo w necie jest wiele teorii na ten temat, że nie powinno się gwałtownie odstawiac,ale jak już nie bierzesz to nic się nie powinno stać.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
A dużo miałaś dawkę tego leku? Myślałam o ograniczeniu ale brałam tylko pół tabletki i sama nie wiedziałam posluchalam lekarza a też czytałam te opinie

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
A dużo miałaś dawkę tego leku? Myślałam o ograniczeniu ale brałam tylko pół tabletki i sama nie wiedziałam posluchalam lekarza a też czytałam te opinie

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Nie pamiętam chyba jedna tabletkę, później brałam pół, a na końcu pół połowy i po tygodniu całkiem przestałam brać.Ja nawet luteine jak kazał odstawić to i tak po swojemu, tez stopniowo schodzilam z dawki.Bo ja to zaufanie zaufaniem, ale zawsze mi się czerwona lampka pali z tyłu głowy.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie pamiętam chyba jedna tabletkę, później brałam pół, a na końcu pół połowy i po tygodniu całkiem przestałam brać.Ja nawet luteine jak kazał odstawić to i tak po swojemu, tez stopniowo schodzilam z dawki.Bo ja to zaufanie zaufaniem, ale zawsze mi się czerwona lampka pali z tyłu głowy.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Będę brała to pod uwagę, narazie biorę luteine i dupka

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewela beta piękna :) mówię Ci,że pewnie krwiaczek był i sobie poszedł to zdarza się bardzo często :) odpoczywaj i bierz leki będzie wszystko dobrze :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry