reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Mam wyniki bety..
W poniedziałek było 62,53 dzisiaj jest 136,60 :) chyba jest dobrze

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Jest bardzo dobrze[emoji4]

iv09zbmhlcesvvs1.png
 
Ja dziś odebrałam wyniki tsh i przez miesiąc spadło mi z 3,190 do 2,990 ,a biorę już dawkę 75 nie wiem czy to ta cukrzyca ciążowa mi tak wszystko komplikuje.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak na moje ok jest przyrost więc jest ok ,a jak plamienia zmniejszyły się.Jak się czujesz?

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Czuje się dobrze plamien jest dużo mniej niż było mozna powiedzieć że sporadycznie coś tam brązowego raz na jakiś czas. Boję się strasznie teraz czekać do wizyty 7 grudnia

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czuje się dobrze plamien jest dużo mniej niż było mozna powiedzieć że sporadycznie coś tam brązowego raz na jakiś czas. Boję się strasznie teraz czekać do wizyty 7 grudnia

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Teraz najgorsze dni ,a który to będzie tc u Ciebie ?
Pamiętam jaki ja miałam strach ,bo od początku bóle i serduszka do 7tc nie było tylko pecherzyk.To oczekiwanie,a Ty bierzesz leki na prolaktyne czy Cię z kimś myle jak tak to nie zapomnij się gina spytać kiedy masz odstawić.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Teraz najgorsze dni ,a który to będzie tc u Ciebie ?
Pamiętam jaki ja miałam strach ,bo od początku bóle i serduszka do 7tc nie było tylko pecherzyk.To oczekiwanie,a Ty bierzesz leki na prolaktyne czy Cię z kimś myle jak tak to nie zapomnij się gina spytać kiedy masz odstawić.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem który tusz gdzieś 3,4 zawsze mam z tym problem. Tak ja brałam brogeron ale wcześniej rozmawiałam z lekarzem i mówił że jak tylko zobaczę pozytywny test to przestać brać ten lek, no i tak zrobiłam nie biorę już. Miałam po pół tabletki dziennie więc dawka mała, a Ty brałaś dalej bromergon ? Czy ograniczylas ?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry