reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ja miałam niski stosunek Lh do fsh wynosił też 0,5 do tego bardzo wysoka prolaktyne i tsh w granicach 3 i udało się zajść.U Ciebie problemem może być ta macica musisz to zdiagnozować.Co do PCOS się nie wypowiem ,bo nie znam tematu.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Jakie lekarz zastosował u Ciebie leczenie przy niskim stosunku LH do FSH i wysokiej prolaktynie?Ja jutro idę do lekarza więc zobaczę co mi powie...coś wspominał o stymulacji ale to jeszcze przed wynikami.
 
reklama
Mi również przykro z powodu Twojej straty. Właśnie u mnie jest dużo niewiadomych...mój lekarz powiedział, że narazie macica dwurożna to nie problem (podobno) i że skupimy się właśnie na hormonach i owulacji....dzisiaj miałam badany progesteron i jutro idę z wszystkimi wynikami do mojego lekarza...już się boje co mi powie :/ mam nieregularne miesiączki i po obserwacji (temp. śluz itp.) owulację mam dość późno bo koło 26 d.c.(przynajmniej temp. tak wskazuje a wiadomo, że nie zawsze owulacja musi wystąpić). Mififi04 Tobie udało się zajść w ciąże po 2 poronieniach?
Miesiaczki mozna uregulowac lekami. Nie martw sie na zapas. Ostatnie poronienie w kwietniu. Teraz 2 miesiac staramy sie barazie bez rezultatow

☆ Walczyć o marzenia ☆
 
Miesiaczki mozna uregulowac lekami. Nie martw sie na zapas. Ostatnie poronienie w kwietniu. Teraz 2 miesiac staramy sie barazie bez rezultatow

☆ Walczyć o marzenia ☆
Ja poronilam w maju i zaczęliśmy się starać dość szybko bo od połowy czerwca ale również bez rezultatów...głowa do góry w końcu nam się uda... :)
 
Ja poronilam w maju i zaczęliśmy się starać dość szybko bo od połowy czerwca ale również bez rezultatów...głowa do góry w końcu nam się uda... :)
Pewnie ze sie uda. Jestem mloda i tyle jeszcze przedemna. Nie mam sie co martwic :)

☆ Walczyć o marzenia ☆
 
Jakie lekarz zastosował u Ciebie leczenie przy niskim stosunku LH do FSH i wysokiej prolaktynie?Ja jutro idę do lekarza więc zobaczę co mi powie...coś wspominał o stymulacji ale to jeszcze przed wynikami.
Na prolaktyne brałam bromergon ,a na ten stosunek nic ,bo jak zobaczyłam swoje wyniki to od razu spisalam cykl na stratę, bo przy tej prolaktynie co miałam to juz była hiperprolaktymenia i niskim progesteronie i testosteronie stwierdziłam ,ze nie może się udać,bo na bank nie ma owulacji.Do tego wyniki nasienia i słaba morfologia .No i akurat w tym cyklu zaskoczyło ,bo wyniki wynikami ,a psychika robi swoje jednak.Przewożenie im bardziej się czegoś chce i o tym myśli cały czas to tym bardziej to się nie udaje.U mnie to mogła być niewydolność ciałķa żółtego ,albo przysadki.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@Jula_90 witaj. Przykro mi z powodu Twojej straty (*)
Co do wyników to na PCOS wskazuje stosunek LH:FSH większy niż 1, mniejszy może świadczyć ewentualnie o niewydolności przysadki choć to nie jest bardzo często spotykane. Myślę, że Twój wynik nie jest bardzo niski :)
Ja na pocieszenie mogę napisać, że sama mam PCOS, owulacje bardzo późne (nawet po 30dc) i to praktycznie tylko w cyklach stymulowanych (prawie w każdym cyklu miałam zastrzyk z pregnylu). Mam za sobą trzy poronienia, dwa wczesne-ciąże biochemiczne i jedno w 16tc. A jednak udało się i z czwartej ciąży mam zdrową córkę. Dodatkowo zdecydowaliśmy się na starania o rodzeństwo dla małej mimo że nadal karmiłam piersią i udało mi się zajść w pierwszym cyklu starań więc stanowczo mogę powiedzieć że wysoka prolaktyna również nie wyklucza zajścia w ciążę :)
Powodzenia!

@mfifi04 trzymam kciuki za ten cykl &&&
 
reklama
Do góry