reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
1477285342-1d1mld.jpeg
1477285364-1d1mld.jpeg

Zrobiony dzisiaj rano.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zbieram sie na ktg jak co tydzien do lekarza a jutro ide na oglądanie porodowki i wypelnienie dokumentow w szpitalu. W razie wu jak sie zacznie to wszystko gotowe będzie. Z synem robili mi jeszcze raz dokladne usg w tym 3d wiec liczę ze tym razem tez tak bedzie. Nie lubie co prawda ordynatora w tym szpitalu ale inni lekarze sa bardzo sympatyczni.
Ordynatorzy tacy już są, byle lekarze byli ludźmi.

Gratuluje Beti

Ja też zrobiłam dziś rano test mam mam 27 dc wiec jeszcze za wcześnie ale mam nadzieję bo wygląda tak
upload_2016-10-24_7-34-21.png

wczoraj rano też próbowałam i wyszedł taki jeszcze bledszy jak wysechł to prawie znikł. Ten też już ma 2 godziny i jest prawie suchy. Tak sie boję , mam nadzieję ze wszytko jest na dobrej drodze
 

Załączniki

  • upload_2016-10-24_7-34-21.png
    upload_2016-10-24_7-34-21.png
    24,5 KB · Wyświetleń: 398
Hej dziewczyny :)

Składam cichutkie gratulacje dla Was - Beti i hajmal i trzymam kciuki żeby te kreseczki na testach zwiastowały to na co wszystkie czekamy :) dziękuję za ciepłe przyjęcie - niestety przez weekend nie miałam czasu odpisać, ale mój wynik bety z piątku to 21,3 (jest to wynik 2 dni po spodziewanej @) :) cieszę się, że wyszedł na plus, ale na razie nie chce skakać z radości jak poprzednim razem, jednak ta wcześniejsza strata dużo mnie nauczyła jak podchodzić do tych wyników... Dziś popołudniu powtarzam wynik i będę pisać co wyszło :) ale trzymajcie mocno kciuki! na pewno się przydadzą :)
 
Dziewczynki czyli za Was wszystkie 3 mocne &&&&&&&&

Dawajcie koniecznie znac jak rozwija sie sytuacja :)

Spadam z synem do przedszkola i lekarza. Milego dnia :)


 
trzymamy patka , trzymamy - tu każda sie boi
ja poczekam do środy i pójdę na bete w dniu spodziewanej @ a potem sprawdzę w piątek. Boje sie ze ta kreska zniknie a @ przyjdzie zresztą mam dopiero 27 dc wiec na bete jeszcze zawczasu
 
Ordynatorzy tacy już są, byle lekarze byli ludźmi.

Gratuluje Beti

Ja też zrobiłam dziś rano test mam mam 27 dc wiec jeszcze za wcześnie ale mam nadzieję bo wygląda tak
Zobacz załącznik 779744
wczoraj rano też próbowałam i wyszedł taki jeszcze bledszy jak wysechł to prawie znikł. Ten też już ma 2 godziny i jest prawie suchy. Tak sie boję , mam nadzieję ze wszytko jest na dobrej drodze
Widac widac;)
 
reklama
Beti ale Ty chyba nie miałaś żadnego transferu ostatnio, albo mi coś umknęło? Trzymam kciuki bardzo mocno żeby tym razem było wszystko ok
 
Do góry