reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
tak Galway... wierzę.... dzisiaj uwierzyłam!!!!! naprawdę pierwszy raz się cieszę i wierzę z całego serca ze będzie super!!!!!!!!!!! czuję w końcu radość, choć to jeszcze nie połówkowe... ale dzisiaj ogromną ulgę poczułam!!!!:tak::tak::tak: ale nieskładnie to napisałam ... oj tam jestem strasznie podekscytowana...:tak:
 
madziorek ślicznie wyglądasz ***** ale przeżyć z niedzieli nie zazdroszczę ale tak to często jest,że jak się coś dzieje to taśmowo.......następne taśmowe wydarzenia muszą będą szczęśliwe:):-)

maqa witaj po przerwie:) &&&&&&&&&&&& obyś nie musiała długo widnieć na tej liście

rurk cieszę się,że u małej Księżniczki wszystko w porządku,wierzę,że odetchnęłaś,że też ciąża dla nas musi być nieustającym stresem:crazy: ale teraz już ciesz się ciążą bo będzie dobrze:-D

galwaygirl jeszcze nie planujesz porodu???:-D dobrze,że starszak już zdrowieje,no i Ty.....no ale myślę,że już nie długo uda Ci się odkładać poród na później:-D trzymam kcuki,żeby Maleństwo postanowiło wyjść w najdogodniejszym dla Ciebie momencie:-D&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

ameritum ależ zleciało...Ty juz też do rozpakowania.....trzymam mega kciukasy żeby wszystko poszło szybko i sprawnie i koniecznie wejdź do nas się pochwalić jak już dojdziesz do siebie i znajdziesz chwilę czasu bo to już ostatnie chwile wolności dla Ciebie:):-)

sysiq fajnie,że @ przylazła w końcu do Ciebie,Ty już też bidulko się naczekałaś,myślę,że już nie długo przyjdzie Twój czas.............no a że włoski przedłużylaś SUPER trzeba się czasem porozpieszczać to bardzo zdrowe:)

Pozdrawiam wieczorowo:)!!
 
Ostatnia edycja:
Rurka gratuluje!

Madziorek ale sie dzialo u Was! Szok! Teraz bedzie juz tylko lepiej.

Dziewczynki na koncowce trzzymam kciuki za pomyslne rozwiazania, zycze udanych wizyt i wszelkiego spokoju!
 
Ostatnia edycja:
Pietrucha - pytalas co u mnie? A dziekuje, wszystko w porzadku... teraz czekamy na Twoje kolejne superowe wiesci:tak:
Madziorek - Super wygladasz... taka promienna :-D pytasz co sie dzieje? Dzidzio rosnie, a Ty przybierasz ksiazkowo (0,5 kg co tydzien) wszystko w normie...
Bidulko, tyle przezylas i sie udenerwowalas... nie zazdroszcze... ale teraz siedz i odpoczywaj...:tak:

Agawa - no tak, ja tez juz na koncowce... choc w przeciwienstwie do Galwaygirl, torbe mam juz prawie w pełni spakowana:-D
A gdzie Twoja fotka brzuszka? czekamy :-D

Rurka - gratuluje zdrowej ksiezniczki pod serduszkiem :-D super wiadomosci :tak:

Sysiq - i bardzo dobrze... najwyzszy czas zrobic cos dla siebie o czym sie dawno juz marzylo...:tak:

Ania - no i niech ta iskierka z nadzieja sie tak rozpala, a my tutaj ksiuki bedzimy trzymaly, zeby sie udalo...:-)

Maqa - witaj po powrocie :-D jak tam w pracy, bo ona nie juz taka nowa...;-)

Galwaygirl - pakuj sie wreszcie, bo jak maluch bedzie chcial wyjsc, to tylko niepotrzebnie w panice bedziesz biegac po domu:tak:

A ja... u mnie dalej siostra z mezem, wiec czasu na siedzenie przy kompie mniej...
Dzisiaj bylam u lekarza na rutynowe badania i .... mnie zaszczepili... na grype (a myslalam, ze zapomniala i jakos mnie to ominie, bo jakos wielkim zwolennikiem szczepien nie jestem, ale jak ma to dzieckuu takze pomoc to sie zgodzilam)
Zeby tefgo jeszcze malo bylo, w druga reke do pary dostalam szczepionke na Krztusiec (ponoc w UK i IRL duzo jest ostatnio zachorowan maluchow, wiec szczepia ciezarne, zeby jeszcze w lonie matki przekazaly przeciwciala - moze i dobrze).
Pozatym bez zmian... Glowka na dole, ale jeszcze nie wstawiona (to akurat bardzo dobrze czuje, bo jak sie mala rusza, to juz boli) Jeszcze ma czas :tak:

To chyba tyle... pozdrawiam wszystkie kobietki i pedze po mojego malego mezczyzne do przedszkola:-) buziole:-)
 
Cześć Dziewczyny!

Wiem dawno nic nie pisałam ale podczytywałam regularnie, trzymając kciuki mocno!

Witam nowe Dziewczyny (*) dla Waszych Aniołków

Ja miałam bardzo kiepski okres i mnóstwo złych myśli, żeby już z tym wszystkim skońćzyć, że nie mam juz sił walczyć, że miejsce matki jest przy dzieciach...


Dziś stało się coś o czym muszę Wam napisać - beta 258. Tak bardzo się ciesze i boję! Oby tym razem sie udało...


Ściskam mocno!
 
Moniska tak wiec kciukasy zaciśniete! &&&&&&&&&

rurka gratuluje małej gwiazdeczki! Hehe.... Bedziemy razem dziewczynki rozpieszczać:)

yyyyyy... Zapomniałam o zdjęciu, nie mam żadnego, maź mi musi podesłać. Yyyyy.... Musze sie poprawić. Bo dostane karnego! Ale pamiętajcie to wina męża:))
 
reklama
Moniska - gratulacje!!!! Niech fasolka zdrowo rośnie

Madziorku - wyglądasz ślicznie :-D Franio ma piękny wygodny domek. Ale miałas ostatnio wrażeń :/ nie zazdroszczę

Rurka - Kochana tak się cieszę!!! Gratuluję pipuni :-)

Carollina, Ameritum i Galwaygirl - zazdroszczę wam tej końcówki i życze już tak na wszelki wypadek szczęśliwego rozwiązania... Galway mam szybciej spakowana torbę niż Ty :-)

A co u mnie.. A wie

Maqa - witaj ;-)

Elka - co u Ciebie? Wpisujesz się na listę? &&&

Agawa - ojj podpadasz nam mamuska :p
 
Do góry