reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Mika Cieszę sie, ze te trudne badanie już za Tobą. I, ze Leos zdrowiusienki. A torbę masz już spakowana? Bo teraz to już sie wszystko moze wydarzyć. Lepiej niech siedzi do czerwca, ale nigdy nie wiadomo czy nie zechce swiata wcześniej przywitać. U nas wszystko ok. Nasza malenka rośnie i kopie coraz mocniej nawet przez łożysko na przedniej ścianie już ja dobrze wyczuwam i wiem, ze tych słodkich koniec nie da sie z niczym pomylić. Jedynie zło to łożysko, które jest nisko i muszę sie oszczędzać to jest szansa, ze sie podniesie, a jak nie to cesarka, której sie strasznie boje!!!

Moje drogie z racji tego, iż przygotowuje śniadanie wielkanocne na 15 osób to już teraz składam Wam życzenia:
Aby staraczek mocno i często sciskaly swych lubych miedzy nogami, a owocem były piękne Fasolki,
Aby zafasolkowane spokojnie przeżyły czas oczekiwania i urodziły zdrowe dzieciaczki w terminach
i aby mamuśki były zawsze wyspane i dumne ze swych pociech!!!

Wszystkiego dobrego na święta i smacznego!!!!



A oto porcja dla potrzebujacych~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
galwaygirl u mnie jest gdzie jaja poświęcić z tym nie ma problemu

carollina jupi!!!!:-D wspaniałe wiadomości! ciesz się Kochana ciąża,wszystko bedzie dobrze:tak:

mika pewnie,że mogłabym przejąć brzuszek wcześniej ale obawiam się ,że pod koniec maja jeszcze wyników badań nie bedę miała a co dopiero zalecony jakiś magiczny zestaw wspomagający:sorry2: bo bez tego nie startuję:no:



Wesołych Świąt Dziewczynki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 
wesołych.... a ja od rana ryczę.... robię sałatkę i ryczę.... święconkę przygotowuję i co???? i ryczę... jak jakaś nienormalna.... sorki za przymulanie... ale wy mnie zrozumiecie w przeciwieństwie do innych.... za miesiąc miałam termin porodu... pewnie już bym się toczyła zamiast chodzić...ehhhh dobra trzeba się ogarnąć
 
rurka nawet nie wiesz jak bardzo Cię rozumię,choc ja moje Aniołki traciłam na poczatku ciaży......ja od dwóch dni mam doła i ciagle płaczę,nic mi sie nie udaje,nawet głupi biszkopt mi nie wyszedł:-( wmuszam w siebie jakies pozytymne myslenie ale za bardzo nie wychodzi....siedzę i robię jakieś bezsensowne kurki żeby zabić czas:-( kolejne świeta w "samotności":-(.....................przepraszam zamiast Cie wesprzeć to jeszcze bardziej negatywnie nastrajam...przytulam Cię
 
Dziewczyny życzymy z Igorkiem Wesołego Alleluja i żeby te bociany do wszystkich Was dotarły z prezentami!!! :*:*

Zobacz załącznik 620629Zobacz załącznik 620631Zobacz załącznik 620632

a tu po święceniu z mamusią ;-)
DSC_0113.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0113.jpg
    DSC_0113.jpg
    35,5 KB · Wyświetleń: 45
Izka słodki ten Twój Igorek :happy2:

ania, ewik - dzieki za wsparcie i zrozumienie dziewczyny.. chociaż ja mam małego 3 letniego gargamela w domu, nie pozwala mi się nudzić, więc teoretycznie nie powinnam narzekać.... ale myślę, że śmierć maluszka boli tak samo każdą matkę.... ściskam mocno życzę masy pozytywnych myśli i wesołych świąt- mimo wszystko :)

dzięki że jesteście - naprawdę się cieszę, że trafiłam na to forum (a prawdę mówiąc to jest pierwsze forum, na którym naprawdę się udzielam), nie spodziewałam się, że w jednym miejscu można spotkać tak wiele obcych a zarazem pełnych zrozumienia osób, z którymi tak miło będzie spędzało się czas :tak:
 
Ja rowniez zycze wszystkim Wesolych Swiat. Ja troche zabiegana bo jeszcze tyle do zrobienia a ja nie wiem w co rece wlozyc. Najchetniej to polozylabym sie obok Mikolaja bo wlasnie poszedl spac.
No coz. Zmykam bo za kilka godzin brat przyjezdza:)

Buziaki Kochane.

Pietrucha - oczywiscie daj znac jak testowanie. W miare mozliwosci bede zagladac i podczytywac przez weekend:)
 
reklama
Do góry