reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Ewik - jak to gdzie fluidy... przeslalam na poprzedniej stronie, ale jak potrzebujesz wiecej, to specjalnie dla Ciebie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Izka - usciskaj i ucaluj Eske... Pewnie sie juz doczekac nie moze swojego skarba w ramionach.... :) my tutaj tez :):):)
 
karaiwina cieszę się że połówkowe wyszło dobrze a pyszczek na pewno zobaczysz następnym razem :)

Elka_82 jaka piękna beta! Gratulacje i dbaj o Was :)

U mnie dzis psychicznie lepiej. Zdecydowaliśmy się wyjechać na majówkę w góry, dokładnie wtedy powinnam miec płodne i zaczniemy starania. Za to fizycznie mnie rozkłada :p Dopadło mnie zapalenie pęcherza i antybiotyk dostałam. Teraz się zastanawiam czy w następnym cyklu będę mogła się w ogóle starać, czy mój organizm już sie tego pozbędzie. Pani doktor mówiła że tak.
 
Mika, Elka, Moniska, Carolline dzięki za dobre słowo;* Moja małeńka ma już torbę ciuchów, bo dziś nie mogłam sie powstrzymać i zaszalałam na zakupach;)

Iza ucałuj Eske i niech odpoczywa, bo to już ostatnie dni w dwupaku :)))

Elka gratuluje bety;) Na pewno teraz bedzie dobrze:*
 
Ostatnia edycja:
Karaiwina super ze na polowkowwym wszystko dobrze.i tak jak juz Mika pisala to dobrze ze Franek zostanie w twoim serduszku Frankiem a coreczka bedzoe twoja ksiezniczka.Nasz synus odszedl tez pozno od nas i bedzie zawsze naszym synusiem a Emily jest nasza coreczka.wlasnie lobuz moj maly spi:-)
Elka no beta przepiekna.i powiedz mi cykl bez wspomagaczy i sie udalo? To chyba tak jak Madziorek odpuscilas i poszlo

Wlasnie a gdzie nasz Madziorek?
Anncka oby jak najwiecej takich porankow zebys wiedziala ze dzidzia rosnie i ma sie dobrze.w 2 trymestrze moze juz odpuscic troszke
Ania pytalas kiedy nasz dzien to juz pisze.12 i 13 sierpien jest nasze wesele.troche sie juz stresuje
Moniska za owocne staranka na majowce:-)
Izka wycalowalas nasza Eske porzadnie? Jeszcze 6 dni i poznamy Mikolaja.ale sie ciesze

A u nas pomalu przygotowamia do roczku.Jak pogoda dopidze to planujemy urodzinki w ogrodku.dzisiaj zapisalam sie w koncu na kurs pierwszej pomocy dl dzieci.juz dawno chcialam ale zawsze cos bylo i ide 11.04
 
reklama
Karo cos w tym jest odpuscilam troszke a malz sie przylozyl;-)bez wspomagaczy tylko kwasik wczesniej pare miesiecy bralam acard a ostatnie dwa cykle dalam se siana i zaskoczylo, alez to zycie przewrotne:-Dto juz roczek ale zlecialo a pomysl z imprezka na swiezym powietrzu super trzymam kciuki za piekna pogode &&

Madziorek no wlasnie gdzie sie podziewasz????
 
Do góry