reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Eska SUPEEEEEERRRRRRRR - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!! Ale się mega cieszę!!!!!!!!!!!!!!
Ozila ja jutro będę mocno trzymała kciuku!!!
nanulika ta Twoja córcia to piękna wyrośnie, już jest miss normalnie :)

A ja byłam wczoraj na USG połówkowym (tak, już, ten czas tak leci...) i na 100% dziewczynka - Wiktoria :)))
Zdrowiuśka, lekarz powiedział, że ksiażkowa :) 3 dni starsza z USG niż z @, co mnie nie cieszy, bo z @ mam termin na 29 grudnia, z USG na 26 grudnia, a ja zamierzam urodzić 1 stycznia :))))
Dzidzia waży 400g i powiedział, że ma ok. 25 cm wzrostu (z nóżkami, a nóżki ma długie - po mamusi, hi hi hi)....
Jestem strasznie szczęśliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
hehhe Myszka z tym berkiem to Ci się udało hahah
Ozila to trzymam jutro kciukasy, staraczki bierzcie się porządnie do pracy :p
Michalina no to fajnie, że mała tak rośnie, najwyżej pozaciskasz nogi do 1 :-)
Kobietka miło Cię znowu słyszeć zabieraj się do pracy XDDDD
 
Eska SUPEEEEEERRRRRRRR - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!! Ale się mega cieszę!!!!!!!!!!!!!!
Ozila ja jutro będę mocno trzymała kciuku!!!
nanulika ta Twoja córcia to piękna wyrośnie, już jest miss normalnie :)

A ja byłam wczoraj na USG połówkowym (tak, już, ten czas tak leci...) i na 100% dziewczynka - Wiktoria :)))
Zdrowiuśka, lekarz powiedział, że ksiażkowa :) 3 dni starsza z USG niż z @, co mnie nie cieszy, bo z @ mam termin na 29 grudnia, z USG na 26 grudnia, a ja zamierzam urodzić 1 stycznia :))))
Dzidzia waży 400g i powiedział, że ma ok. 25 cm wzrostu (z nóżkami, a nóżki ma długie - po mamusi, hi hi hi)....
Jestem strasznie szczęśliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no to super, ja jeśli będę miała córcie to też jej tak dam na imię :) podoba mi się to imię , no to jak ma długie nóżki to będzie laska ;p

 
Eska no super ze sie udalo.kurcze musialas jechac az do chorwacji zeby zrobic test.Ale sie ciesze razem z toba
Michalina tobie rowniez gratuluje wizyty.dziewczynki chyba dalej w przewadze
Nanu corka ci rosnie przesliczna.a powiem ci ze u nas wczoraj lepszy dzien a dzisiaj spala do 11 i od 12 znowu ryk.ale jak narazie padla na rekach bo juz niewiedzialam co z nia zrobic.wiec tez ma takie humorki, M sie smieje ze po mamie.A jeszcze miesiac temu juz myslal o drugim dziecku
A gdzie nasza Wikama? Ma ktos kontakt z nia? Chyba Izka miala jej numer
 
Eska gratulacje II i teraz spokojnie dzień za dniem, miesiąc za miesiącem... ;)
Michalina Gratuluję udanej wizyty! Połowa za wami więc teraz już z górki! !!
Matylda nasza kochana jest. Ma gorsze dni no ale my też mamy więc czemu dziecko miałoby ich nie mieć:) zwłaszcza że dopiero uczy się świata...
Ja mam nadzieję za rok oczekiwać na @ która już nie przyjdzie:)))
 
Eska OGROMNIASTE gratulacje!!! To ten spacerek nam się kroi z wózkiem i wielkim brzuchem :D

Ozila kciuki &&&& zero stresa, bo na pewno jest dobrze wszystko!!

Michalina jak fajnie się czyta takie info!! Ty zadowolona, dzidzia zdrowa ahh no pięknie!!

za staraczki nadal kciuki &&&&& :-)

u mnie już chyba lepiej z krwiakami, jeden zaczyna się wchłaniać, a drugi już się powoli opróżnia, za tydzień mam podejść do ściągnięcia paseczków takich zamiast szwów, które mi założył, żeby rana się nie rozeszła :) chyba, że będzie się dużo opróżniał to wcześniej mam się zgłosić :) ehh idzie chyba ku lepszemu :)

a teraz pije kawkę i patrze jak mąż bawi się z małym.. mówie Wam piękny widok jak patrzą na siebie taka miłością :-) uwielbiam ten wzrok..
 
reklama
Eska moze nie pamietasz albo jeszcze Cie u nas nie bylo... ale wszystkie nasze ciezarowki byly z serii cykli niemozliwych ;-) a to bezowulacyjny, a to zatkany kanalik... i juz kurcze pamiec mnie zawodzi co to tam jeszcze bylo:-D ale jakbys cofnela sie rowno rok na watku to tam sa te wszystkie berkowe cykle opisywane;-)


Michalinko gratulacje dziewuszki :-) bardzo sie ciesze
 
Do góry