reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
ESKA! zaglądam dzisiaj i co widzę! Super, wielkie gratulacje. Nie ma to jak wkurzyć się porządnie, trzasnąć drzwiami i wybyć do Choracji (miała być Italia?) . SUper, bardzo Ci gratuluję, fajne takie niespodzianki.
 
1150125_633977056621175_518050712_n.jpg
A o to i fotka z mych wakacji :p wyrąbka na wszystko
hehhe Malgonia
miała być Italia, żebyś wiedziała ale doszliśmy do wniosku, że tam za dużo ludu, a ja potrzebowałam wyciszenia i spokoju bo mnie już wszystko dobijało i jeszcze ten brak kreski..........także sama byłam zaskoczona totalnie, bo jeszcze 2 dni wcześniej badałam sobie szyjkę, która zawędrowała na sam dół i zaczęła się otwierać także byłam pewna @, a tu taki psikus mi los zafundował....Nanulika ale rośnie ta twoja śliczność :) Karo żebyś wiedziała do Chorwacji :) życie płata figle, a jeszcze przed samym wyjazdem robiłam test i ja widziałam cień kreski ale pobiegłam do kuzynki żeby popatrzyła i ona mi mówi nie ma tej kreski, więc pukłam się w pałę i spakowałam......ze słowem na ustach a mam wszystko w d......
Myszko nie było mnie jeszcze rok temu masz rację, ale teraz już wiem o co chodzi z berkiem:)
Izka miałaś przeboje, no ale największe szczęście już się pewnie uśmiecha do Ciebie...a na lody idziemy dokładnie :) Kobitka łap fluidki wysyłam......i wszystkim staraczką też..........
Michalinka piękne imię zawsze marzyłam tak córeczkę ochrzcić i Oliwka jakby przeżyła miała mieć na imię Wiktoria.........a tak miała tak na drugie........i wierze, że jeszcze będę tuliła moje "zwycięstwo" w ramionach i zawsze mi się kojarzy z tą piosenką
dzem - Sen o Victorii - YouTube

Staraczki do pracy i dziękuję wszystkim za gratulację mam nadzieję tam głęboko w sercu, że może w końcu będę ziemską mamą.....w końcu aniołki nie odchodzą tylko zmieniają czas swego przyjścia...
 

Załączniki

  • 1150125_633977056621175_518050712_n.jpg
    1150125_633977056621175_518050712_n.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 53
Ostatnia edycja:
Witam sie z Wami dziewczynki:-)
No i moja fasolinka ma sie dobrze!!!! 8 tydz.6 dzien-ma 22.0 mm (2.2 cm) i serducho bije az 182BPM!!!!!!:-D

w pierwszej chwili sie wystraszylam, bo myslalam ze bije za szybko ...ale babka powiedziala, ze dobrze i sprawdzilam ze norma jest na 9 tydz average jest 155-195, no ale oczywiscie nie bylabym soba gdybym sie nie martwila.....ale jest ok;-)

eska Ty chyba dzisiaj badasz bete tak? To daj znac, bo ciekawa jestem ktory tydzien;-)


buziaczki i zycze Wam milego dnia:-)
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczynki
Ozila- gratuluję, bardzo się cieszę ,że wszystko gra ja to jak pójdę na pierwszą wizytę to chyba palpitacji dostanę ;)
Eska- łapię fluidki łapię i kumuluję na przyszły cykl ;p
 
Ozila super i juz jaka duza dzidzia :-) nie ma zadnej foteczki dla ciotkow??

Eska tylko nie szalej i sie nie stresuj, bo doopsko oklepiemy ;-)

Karo mamy na FB grupe mam z niemiec, gdybys chciala daj znac:-)
 
no prosze jakie cudownosci malenkie :-) jeszcze mozna to poglaskaj brzusio od nas :*

a moj ssaczek wlasnie krzyczy na ojca, bo sie ociaga z podawaniem jabluszka i w przerwach kawke popija :-D
 
O Ozila super;)rośnie gumiś mały XDDD tak ja byłam rano na betce i jutro rano będzie wynik:)
Myszko ja już grzeczna jestem:)
 
reklama
Do góry