reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Magda gratuluje!!!! Cuda sie spełniają!!!!

Zapominajko to u Ciebie dieta owocowa:)! Mniam! A jak Matylda reaguje jak zjesz truskawki? Nie ma czerwonych wypiekow na buzi? Pytam bo Wiki natychmiast reagowała i swędziało ja ciałko i płakała :(! Wiec nie wiem czy przy Lili zarezykuje tych smakołyków :/!
 
reklama
Witam jestem początkująca na tym forum, szukałam tematu pode mnie i trafiłam tutaj. Jestem po świeżym poronieniu bo minął zaledwie tydzień a ja już myślę o kolejnej ciąży i nie mogę się już doczekać kiedy będziemy z mężem mogli zacząć wiem że szybka ciąża złagodzi mój ból po stracie synka.Mam nadzieję iż starania nie będą trwały długo. Trzymam też kciuki za pozostałe przyszłe mamy i gratuluję tym którym się już to udało.
 
Anula
[*] dla Twojego Aniołka... w którym tc straciłaś maleństwo? Zazwyczaj lekarze radzą odczekać ok 3 miesięcy, ważne jest jak zaawansowana była ciąża i czy był wykonany zabieg. Wiem, że jest Ci trudno, a zarazem pragniesz kolejnego dziecka. Mam nadzieję, że szybko uda Ci się zostać mamą :*
 
co tu taka produkcja od rana? pogoda brzydka czy co? :)

Danutaski łał!!!!!! :szok: nie dość, że tort EXTRA ( sama bym się za cholere nie odważyła zrobić z tylu warstw i tyle roboty Chrysteeee), to córa śliczna i ta figurka!! w ogóle wyglądasz tak promiennie i taka młodziutka!! nie wiem ile Ty latek masz, ale wyglądasz na mniej niż 20 :szok:

Wikama dzięki dzięki, jednak nie pojechaliśmy na IP, bo noc przespałam w miare, jedynie były przerwy na siku, ale nie było bolesnych skurczy, które by mnie budziły :) brzuch nadal jest twardy cały czas, ale zamierzam dzisiaj cały czas lezec, mąż w pracy więc mam spokój i bedę leniuchować :-) do gina idę w piątek to zobaczymy co tam słychać na froncie szyjkowym :-p

Magda ajjjj mała Zosia, ale cudnie :-) ja też chce córeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!! w następne dziecie będę celować :-p a jak się czujesz, wypoczywas zna tym zwolnieniu?

Ewcik Ty od rana smaka robisz :-p

Anula swiatelko (*), popatrz ile tu jest dziewczyn, które dają nadzieję :) każda z nas przez to przeszła, każda na początku była załamana, teraz też nie da się o tym nie myśleć, ale większość dziewczyn ma już swoje pociechy obok siebie, część ma jeszcze w brzuszkach a część się stara i im tez się uda!! więc odpocznij, odczekaj i dołączaj do grona staraczek, będziemy trzymać mocno kciuki &&&!!!!

nie wiem komu jeszcze nie odp bo skleroza robi swoje :-p kończe śniadanko i ide się wylegiwaaaać ahhh
 
Iza odpoczywam :) W weekend sprzątałam, to skończyło się to bólem brzucha i paniką. Dużo gotuję, mąż zadowolony. Czytam książki, rozglądam się za wyprawką z internecie, spotykam się z sąsiadką. Dzisiaj tata przybywa, a w sobotę mama, także będę miała towarzystwo. Matko, Ty już niedługo rodzisz!!!! Jak czas szybko biegnie, zaraz lipiec :)
 
Witam sie i ja, dzień dobry :)

Wikama nie wierzę, że praktycznie za tydzień będziesz miała Liljankę przy sobie.. Po tylu przebojach jakie miałaś w tej ciąży naprawdę dajesz nadzieję!

Izka, Ewcik a wy następne w kolejce :) Izka a mogę zapytać na który szpital się zdecydowałaś? Bo ja z krk jestem :)

Magda gratuluję Zosieńki! To też moje wymarzone imię dla dziewczynki :)

Danutaski zdjęcia piękne! A jak tam noga męża? Wypoczęliście na wakacjach?

Anula bardzo mi przykro.. Lekarze zalecają odczekać 3 m-ce, a mój nawet pół roku. Ale znam z tego forum przypadki szybszych i szczęśliwych ciąż :)

A ja jestem w 25dc więc do końca już nie długo i od następnego działamy. Kupuję testy owu i jestem pełna pozytywnej energii i wiary że tym razem się uda. Ostatni cykl miałam bardzo długi więc lekarz przepisał mi CLO i idę do niego w 12 dc - a to pewnie zwiększy nasze szanse na szybką ciążę. Tylko chora jestem, zjadłam cały antybiotyk i nadal boli mnie gardło. Idę do lekarza dzisiaj, pewnie przepisze mi kolejny i trochę się martwię żeby to jakoś źle nie wpłynęło...
 
Anula
[*] dla Twojego synusia! Dziewczyny już wszystko Ci napisały ile trzeba odczekać, i tez ze niektóre niewytrzymaly w celibacie 3 miechy i mają już swoje dzidzie przy sobie! Będziemy trzymały za Ciebie kciuki!!!!

Suana poproś lekarza o antybiotyk taki dla kobiet w ciazy, powiedz ze sie staroście z mężem i nie chcesz obciążać organizmu. Ja na początku tej ciazy taki brałam i jak widzisz jest super :)! Wiec w lipcu ostre działania u Was! Trochę zazdroszczę bo czuje sie jak wyposzczony pies ;)! Po cc tez długo z mężem nie będę mogła sie poseksić, a tak przyjemnie wspominam staranka :)!

Iza to leżeć i tv oglądać!!!! Ewentualnie książkę czy gazetę poczytać ;)!

Ewcik co u Ciebie?

Martoocha a kuku ;)!!!!
 
Kurnaaaa tyle sie opisalam i mi bb zaktualizowala i calego posta wcielo!!

Suana ja jestem z Bochni i chyba tutaj bede jednak rodzic :) bylam zdecydowana na Ujastek, ale w bochni maja nowy oddzial, personel czesciowo znam i wszyscy sa bardzo mili i pomocni, a sale super, wszystkie znajome ktore niedawno tu rodzily sa bardzo zadowolone. Ciaze prowadze w krk, ale porod jednak na miejscu, no i mam sporo blizej :p na ujastku podobno kicha jak maja duzo rodzacych, bo czasu dla pacjentek nie maja, no ale to przecie normalne. Moja szwagierka rodzila dwa razy w Zeromskim i tez sobie tam chwali, ale ona tam miala chyba znajomego lekarza a to duzo daje :) nawet nie wiedzialam, ze Ty z krk :p fajjnie, ze ktos z okolic ;)

Wikama leze, lezeeee.. Tv leci, a za oknem upierdliwy pies szczeka, przysiegam, ze go w koncu podtruje :p

Madziunia to leniu**** na calego :D no jeszcze 2 tyg i moge rodzic :D
 
Iza jak znajdziesz jakiś środek na tego psa to podrzuć info. Bo ja tez z chęcią sie z takim jednym policzę ... Grrrrrr

Martoocha nie dziękuj za posta tylko pisz co u Ciebie! Jak mija błogostan ;)?

Co u Naszych Mamusiek? Halo!!!!!
 
reklama
Dziekuje dziewczyny za wsparcie wiem ze nie ja pierwsza przez to przeszlam i nie tylko ja cierpie, mam nadzieje ze faktycznie czas leczy rany chociaz w jakims stopniu.Do Madga_88 poronilam w 20 tygodniu mialam wywolany sztuczny porod a potem lyzeczkowanie zadnych komplikacji na szczescie wazne tez bylo dla mnie ze moglam zobaczyc swoje malenstwo.
 
Ostatnia edycja:
Do góry