reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Hej! mi dzisiaj tempka szaleje skoczyła sobie do góry a przeciez powinna jeszcze spaści, daje mi kolejna zagwozdke. Myslałam zeby przerwac obserwacje ale juz sie od tego uzależniłam chyba gorzej bym fiksowała gdybm nie wiedziała co sie dzieje z cyklem.
 
Izuś jeżeli masz cykle regularne to mierzenie temperatury jest dobre - wiesz co i kiedy Ci wypadnie :)
ja zaprzestałam bo tempka jak chciała tak latała a nic nie było wiadomo kiedy owu a kiedy @ ...
 
Kwiatuszku bardzo mi przykro... jak się czujesz ? Dajesz jeszcze radę ? Po cichu gorąco Ci kibicuję...

Z tego co pamiętam staramy się podobny okres czasu, ale ja już przestaję wierzyć, że mnie kiedykolwiek się uda. Czekam na @ do niedzieli i choć z jednej strony jestem już obojętna na to wszystko, to gdzieś w środku coś krzyczy, że znów będzie cholernie boleć, a ja przed całym światem będę udawać, że wszystko jest ok.
 
Miło ze pytasz
Powiem Ci ze ostatnio ogolnie jest luz ale tak 2dni przed @ zawsze jest ta głupia nadzieja ze moze nie przylezie ale pozniej jednak życie stawia mnie do pionu bo niepotrzebnie sie łudze
Wiem dobrze ze pozostaje nam tylko ivf ale czasem juz nie mam siły
 
reklama
Do góry