reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Lanka
Witam i życzę powodzenia :) u mnie teraz trwa drugi cykl starań, po odstawieniu pigułek.

Sat
tak, to na pewno o tej samej porze musi być, bo dziś zrobiłam godzinę później (no tak się jakoś obudziłam) i ovufriend widzę, że przezroczyste kółeczko wstawił.

Magda
Całe szczęście, że za bezami nie przepadam, bo widzę, że tu same sadystki kulinarne jak dla mnie :) i chcecie, żebym się zaśliniła z łakomstwa :)
U mnie czekają kasztany na wygrzanie, ale dziś miałam lenia, więc może jutro zrobię :)))

A tak wogóle to nie smutać mi tu, szczególnie Magda... możesz nie tryskać optymizmem, czy będzie dobrze czy źle, ale nie masz też powodów do smutku. Kropka :)
 
reklama
...a ja jem ogórki kiszone, bo nabyłam w sklepie polskim wiadereczko. Jak zostaną dwa, to wychleje sok :D Mniam!!! A jutro na śniadanko do pracy będzie kanapeczka z masłem i kiszorami. Mmmmmmm...

Wiecie co? Wam może brak gwiazdek, ale za to macie Prince Polo na wyciągnięcie ręki. Uwielbiam!

Aaaa pisałam Wam o slodzikach?

PS. Dzięki za wyjaśnienie tempki (i Tajemnicy Pustego Kółeczka!) :*** Kurczę, ale tu fajnie z Wami!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, czy ktoras moze mi w jakis prosty, lopatologiczny sposob wyjasnic dzialanie testow owulacyjnych? Juz sie gubie i nie ogarniam.... Mam elektroniczny clearblue (z buzka). Jak pojawia sie ta buzka usmiechnieta to znaczy ze jest owulacja? czy ze owulacja wystapi dopiero 24-48 godzin po?
 
Znaczy, że owulacja wystąpi w ciągu max 48h. Mnie widok buźki strasznie podjarał ;)

Masz Schokobonsy w polskim sklepie??? O_O wooooow... Ja ostatnio to w Portugalii jadłam - koniecznie z lodówki! Uwielbiam Schokobonsy, kanapki, Pingu kokosowe... Mniammniammniam!
Mieszkam w dzielnicy na pograniczu Londynu i Surrey, mało tu Polaków - jest jakieś parę produktów w pobliskim sklepie, w Tesco też mają parę rzeczy, ale PP niet... Dziś rano dałam L spróbować i poinformowałam, żeby zdawał sobie sprawę z tego, jak wielki jest to dowód miłości (bo PP się nie dzielę z nikim!!!) :D
 
Ostatnia edycja:
edith
ogólnie chodzi o to, że te testy wykrywają skok hormony LH
Jego podwyższyszony poziom jest najczęściej przez 48h, a w jego piku występuje owulacja
Więc w każdym momencie kiedy test pokazuje uśmiechniątą buźkę, znaczy, że jesteś albo tuż przed, albo w trakcie, albo tuz po owulacji czyli idealny moment na boboseks :)
jeśli chcesz to zobaczyć na wykresie to wygląda to mniej więcej tak:
cykl.gif
 
Sat, i jak ta buzka sie pojawi to oznacza ona tylko ten pik LH czy daje ona pewnosc ze jest owulka? Mnie ta buzka tez kiedys jarala strasznie, ale juz pol roku regularnie ja widuje nic z tego :/ Mam nadzieje ze u Ciebie bedzie lepiej, w kazdym razie trzymam kciuki :)
U mnie w miescie niestety bardzo duzo polakow mieszka (litwinow i pakistanczykow tez) plusem jest to ze jest duzo polskich sklepow i dzieki temu nie mam najmniejszego problemu z dostepem do jakichkolwiek polskich produktow czy to spozywczych czy to kosmetycznych. Minusem jest to, ze jest to malo przyjazne miasto i szczerze mowiec najchetniej wyprowadzilabym sie na jakas angielska wies, byle z dala od rodakow.
 
reklama
Do góry