reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Vin, to pojechałaś z tym boskim ciałem :D

A owszem, testy trzeba robić o tej samej porze - w sumie to nie wiem dlaczego :/ Wydaje mi się, że to dlatego, żeby złapać początek, środek lub koniec skoku LH - taka metoda minimalizuje ryzyko przegapienia.

Jak masz kreskę prawie tak samo mocną, jak kontrolna, to ja bym to jako pozytyw brała. Ale i tak się nie oszczędzacie, zatem nie ma problemu ;)

A co do Ovu, to zwyczajnie kliknij na tą datę, kiedy był okres, chyba zresztą możesz kalendarz przewijać - z boku jest taka strzała duża. Jak nie możez cofnąć, to wejdź w ustawienia i zwyczajnie usuń obecny wykres i zacznij nowy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kat
Ty akurat masz takę figurę, że naprawdę można tylko podziwiać i zazdrość :) Pozostałe laseczki na forum co ostatnio wrzucały swoje zdjęcie też widzę, że opakowanie milkasów mogą na śniadanie, obiad i kolacje zasuwać :)

Ja niby też BMI mam akceptowalne, ale tak jak napisałam, jakieś 4-5 kg w dół i będzie perfect :) więc muszę się trzymać dzielnie, a ciężko mi to idzie, bo wczoraj byliśmy na całodzienniej posiaduwie z tak przepysznym jedzeniem, że nie dało się być twardym :) a jak pod wieczór postawili na deser ciasta i dwie fontanny czekolady: jedna biała, druga klasyczna to już wymiękłam zupełnie :)))
 
to nie prawdziwe odchudzenie ;)
to raczej racjonalizacja posiłków i ich składu :) czyli zdrowsza żywność, mniej tłuszczów nasyconych i napojów gazowanych itd :)
 
Bry laseczki moje! wybieramy się z mężem do jego kuzyna w odwiedziny by zdjęcia ze ślubu pokazać i na bank będą jakieś %%%, jak myślicie, mogę coś wypić czy powinnam się przetestować na wszelki wypadek? (ale nie sądzę, że się udało w tym mcu, nic na to nie wskazuje, tempka, plamienie, zero objawów ciążowych)
 
Karola
Zrób test lub pij wersję light. np tzn shandi, czyli np piwo pół na pół zmieszane ze sprite - ja lubię bardzo, a jeśli nie chcesz mniej alkoholu to po prostu zmniejsz ilość piwa i wlej więcej sprite.
 
thx za radę Vin, shandy poznałam już z 5-6 lat temu podczas gdy mieszkałam w Anglii :) zresztą poznałam to i wiele innych drinków :-)

będę kierowcą więc problem z głowy a test zostawię sobie jak będzie mi się spóźniała @ bo na bank tak będzie... (dzizas, kiedy mi się uregulują te cykle w końcu) :confused:

zmykam, miłej niedzieli dziewczyny!!!
 
Cześć dziewczynki :)

Pyscek ale uroczo wyglądasz :) taka drobniutka i masz śliczną buzię :) faktycznie wyglądasz na mniej lat.

Co do wieku to tak jest, że jak widzę kogoś w TV mówię o pewnie w moim wieku a nagle się okazuje że 25 lat... :/ później widzę kogoś w moim wieku i ja bym temu komuś dała 35 :/ kurcze jakoś do mnie chyba jeszcze nie dociera ze 30-tka na karku od miesiąca i cały czas mi się wydaje że mam mniej... :)

Magda strasznie Ci kibicuję i nie mogę się doczekać Twojego testowania! &&&&

Martuśka za nowy cykl &&&&&


Sat nie trać nadzieji dzien jeszcze dlugi, zdazysz w koncu jeszcze dorwać chłopa na molesty :)


Ja w tym cyklu walczę z obserwacją, ale jakoś mi cienko idzie. Z szyjką mi się porąbało bo przecież jest wyżej podczas owu, a ja myślałam ze sie obniża i czekam az ona zejdzie w dol a ona mi w gore idzie! oczywiście w koncu doczytałam że tak ma byc :/ śluz też jakiś dziwaczny wczoraj woda, ale dzisiaj znalazłam BJ. Tylko jakieś takie gęste to dobrze???

Przytulasy też były, a co! TSH spada to postanowiłam wyluzować.
Ważne że już w normie.
Dzisiej się mężuś zapytał czy właśnie zrobiliśmy dziecko hehehe
nie sądzę, ale zawsze jakiś tam dreszczyk emocji jest.
 
Anulka
Mam nadzieję, że Ty zrobiłaś dzisiaj, a wczoraj ;)
Potem będziemy się ścigały, której fasolka szybciej puchnie :)

Powoli uzupełniamy OvuFriend'a. Ale, ze enpr dziś nie działa, to nie mam z czego przepisać, a początku cyklu dużo nie pamiętam co brałam i którego dnia.
Ponieważ mam błąd w naliczeniu poprzedniego cyklu, czy ktoś wie jak go usunąć w ovufriendzie? szukałam ale nie znalałam, bo mi policzył, że poprzedni cykl był 15 dniowy...
 
reklama
hej laski u mnie 1dc jestem zalamana na dodatek w rodzinie dzis sie urodzilo dziecko a mi sie snił dzis synek ktory mowil ze mnie kocha
mam nadzieje ze szybko uda nam zebrac na ivf
sat trzeba było pokazac twojemu test i powiedziec ze to ciążowy i zobaczyc jego reakcje
 
Do góry