reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Kwiatek to dupa. Też mi przykro, miałam nadzieję, że dobrze rozpocznie się ten listopad, a tu dupa. Trzymaj się kochana!

Ja dzisiaj też jestem jakoś na "nie", wydaje mi się, że też mi się nie uda. Nie wiem czy chcę się jeszcze starać, jeśli się teraz nie uda. Zupełnie mnie dopadło zwątpienie. Chodzę i płaczę, do tego bolą mnie na maksa cycki. Niech mnie ktoś dobije...
 
reklama
Magda, Kwiatuszek chyba do Was dołącze, też coś dziś mam smutasa i mega zwątpienie mnie dopadło... przed odstawieniem tabletek anty myślałam, że odstawię, rach ciach i już będę w ciąży a tu tak kolorowo nie jest, coś mi się wydaje, że bez "wspomagaczy" typu duphaston i jakiś badań na hormony się nie obejdzie. Cykle w cały świat, bóle brzucha, plamienia... Ciekawa jestem tylko czy ja tak już miałam przed braniem tabsów i teraz po przestaniu to wróciło czy wszystko było kiedyś ok a teraz to wina tabsów :confused:
 
Eeeeej!!! A tu co za stypa?! No co Wy???

Magda, Ty jeszcze dziś mi pisalaś, że jakoś depresji nie masz, więc co to ma znaczyć?! Płaczliwość i zmiany nastrojów są dobrym znakiem! Ile dni po owu jesteś?

Karola, Ty dopiero z piguł zeszlaś, organizm potrzebuje czasu. Jakie brałaś? Mikro czy trójfazowe? Ja po mikro miałam totalny rozpieprz. Daj sobie czas.

Kwiatuszku, przykro mi... Nie załamuj się, wiesz przecież, ze w końcu zostaniesz matką!
A jakbym mojemu pokazała test i powiedziała, że ciążowy, to by po pierwsze nie uwierzył, bo wie ze testuję owu, a po drugie - narobilabym chlopakowi nadziei. Spoko, udyl w końcu bo mi sie sluz rozciagliwy pojawił.

Przytulam i tarmoszę wszystkie!!!
 
Ostatnia edycja:
Sat no właśnie mnie jakoś negatywnie wzięło. Nie wiem co się dzieje. Mam 9 dc i powinnam przestać dzisiaj Duphaston brać,ale mi laski odradziły i kazały 2 dni dłużej,żeby test wyszedł. A na moje oko,to najwcześniej test wyjdzie w środę,czyli kolejny dzień. Jeśli nie ma bobasa,to będę miała ok tygodnia później następny cykl, czy później znowu się będę starać. MASAKRA!!!! Nie wiem co ze mną jest.
 
hej hej,
może tu jest dobre miejsce dla mnie;) Zaczęliśmy starania w tym cyklu - zaraz po odstawieniu nuvaring. Mam PCO i boję się, że będą problemy. Chociaż lekarz zapewnił mnie, że będzie dobrze i sprawnie:D
Od tygodnia mam bóle jak na miesiączkę - co jest niemożliwe bo odstawiłam antykoncpecję 2,5 tygodnia temu...myślałam, że to owulacja, ale chyba za dlugo się już ciagnie...
W każdym razie jestem dobrej myśli i czekam :))
 
Witaj Lanka! Całkiem możliwe, ze dostaniesz @ - zdarza sie to bardzo często po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej.

Dziewczyny, jak to jest - tempke mierzy sie codziennie o tej samej porze...? Bo już sama nie wiem :/ Mam sprzeczne info.
 
reklama
Sat codziennie o tej samej :) Kropka. Tak przynajmniej mówi zdecydowana większość.

10 min temu wstawiłam bezy do piekarnika. Taaak, wiem będą gotowe dopiero za 100 lat, ale jakaś ochota mnie naszła :)
 
Do góry