reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

edith
nie ma nad czym się zastanawiać tylko do łóżka grzać i się przytulać :)
nie masz nic do stracenia, poza być może kilkoma orgazmami, jeśli tego nie zrobisz, a będziesz się zastanawiać czy to ma sens teraz robić ;)

Przecież gdyby tylko moment ścisłej owulacji się liczył, to lekarze nie mówiliby żeby się przytulać co dwa dni, dając czas żołnierzykom na regenerację.

Więc już marsz zakładać seksowną bieliznę i kusić ukochanego :)
 
reklama
vinverde, no bardzo chetnie, tylko mezusia mam w pracy :-D a jak wroci pewnie bedzie tak wykonczony ze do niczego do nie przekonam nawet seksowna bielizna ;) Wedlug moich obliczen ( i suwaczka ) za dwa dni zaczna sie moje dni plodne a owulacja ma byc podobno 16 listopada. Staramy sie od ponad poltora roku i dlatego tak sie glowie nad tymi obliczeniami bo jakos trafic nie mozemy. Poza tym przed owulka chcialabym zrobic ze dwa-trzy dni przerwy na regeneracje wlasnie.
 
Dobry!
Edith, widzę, że tak jak ja jesteś wielką fanką kwiatu emigracji... Mi też ich nie brakuje. Co do testów, to tak jak pisze Vin. Zresztą, masz wszystko wyjaśnione na ulotce :)

Magda, ja też dziś o 4 się obudziłam - też doliczyłam. Ja Tobie Lokatora wrożę, kochana...

Wiecie, co...ja może mam skoki LH, ale do owulki chyba nie dochodzi - spójrzcie na wykres. Nie podoba mi się to :(
 
Vin hehe kto wie może razem będziemy testować za 2 tygodnie ;)

Sat a na wykresie zaznaczyłaś. że miałaś śluz BJ, w zasadzie mój gin mówił, że wystąpienie typowo płodnego śluzu wskazuje na to że owu występuje. Może mieć różna gęstość, ale musi być przezroczysty i się dać rozciągać. Tak wyczytałam gdzieś.
 
Sat jak testy są "uśmiechnięte" i był śluz, to w tempkę tak mocno nie wnikaj. Czekaj na rozwój wydarzeń. Mi w dzień okresu temperatura wykazało w ostatnim cyklu 38! Dziękuję za życzenia Lokatora, zjadłam bezę rano i mam dobry humor, ale wiesz,że utrzymuje się on od wczoraj dzięki Tobie!!
 
Przeciez testy nie potwierdzaja wystapienia owulacji, tylko skok LH...
:-(
Anulka, ano byl rozciagliwy, ale temperatura byla niska... i spada :/

Nie kumam, nie ogarniam, ale mam straszna schize :((( Mam tez od rana bole, powiedzialabym, ze szyjka albo okolice - to juz w ogole jakis kosmos.
 
reklama
Do góry