reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Satchkat, no to rzeczywiscie, niezle przezylas z tymi pigulami :/ ja tez dlugo bralam tabletki i tez strasznie sie czulam, najgorsze mialam migreny. Trzymam za Ciebie kciuki, za rzucanie palenia, sama rzucalam i wiem co to znaczy, ale z pol roku juz nie pale :)
 
reklama
a ja właśnie zazdroszcząc Wam wykresów założyłam sobie własny...
nieważne, że jeszcze nie mam termometru :))))
na razie wpisuje, że czy łykam kwas foliowy i kiedy się przytulamy :)
to się nazywa podążać za tłumem ;)

a powiedzcie mi, czy którakolwiek z Was jest zadowolona z tych testów owulacyjnych? bo jak pokazałam mojemu M jeden z tych linków na allegro, to on powiedział, że za takie pieniądze to to dużo warte być nie może i żebym się lepiej przeszła do apteki po porządne
dlatego postanowiłam Was spytać o zdanie, czy któraś z Was ma pozytywne doświadczenia z takimi testami?



Ja je polecam! Stosowałam je dość długo i przy monitoringu cyklu wynik pokrył mi się ładnie z owulacją na obrazie USG :tak: Więc na własnym przykładzie potwierdzam ze przynajmniej u mnie pokazywały prawdę :-)


I tak jak piszę Satchkat nie można pić 2 godziny przed zrobieniem testu i najlepiej robić go po południu - ja robiłam zawsze po pracy bo wiedziałam że wtedy na pewno nie piłam.

Co do odczytu ja nie miałam problemów z odczytywaniem tych kreseczek. Mocna testowa taka jak kontrolna oznacza owulację i tyle (znaczy ze jak będzie wynik pozytywny to owu nastąpi w ciądu około 48h)

Są tanie i dla mnie bardzo przydatne jak miałam nieregularne cykle i czasem robiłam po 10 testów zanim wykryło mi owulację...
 
Ostatnia edycja:
Fifka, ale widzisz, niektóre kobiety mają słabszy skok LH i wtedy kreska już nie będzie tak mocna - tak jest np u mnie, no chyba, ze nie mam owulacji ostatecznie, co jest moją dzisiejszą schizą.
Dziewczyny, oszaleję!!! Aktualnie mojemu mężowi przeszkadza moje wzdychanie, taki głębszy oddech. Ponoć focha tak objawiam. Mam na kolanach szydło afgańskie, więc niech sobie uważa. Normalnie go zamorduję.

Edith, dzięki!
 
Magda
no właśnie chyba też po to zamówię, żeby mieć poczucie, że coś robię ;) a 5 sztuk to na długo nie starczy ;)
chociaż mi się by bardziej przydała większa ilość testów ciążowych, bo owulację to jeszcze jakoś przetrwam, ale jak się @ zbliżał, to świrowałam i chciałam robić testy codziennie, a jakby zamówiła 20 testów... to bym sobie nie żałowała i siusiała każdego dnia, gdy mi się chce :)

a mój M uśmiecha się tylko z pobłażaniem jak o tym mówię i rzecze 'bez stresu, tylko przyjemność' :)
 
hejka vin ja powiem na moim przykladzie w 3 cyklu uzywalam testow 2 opakowania zuzylam bo po 5 sztuk domowe laboratorium w aptece kupilam i sie udalo wszystko z skokiem temperatury i testem pokrywalo ;-) wiec polecam ;-)
 
Fifka, ale widzisz, niektóre kobiety mają słabszy skok LH i wtedy kreska już nie będzie tak mocna - tak jest np u mnie, no chyba, ze nie mam owulacji ostatecznie, co jest moją dzisiejszą schizą.
Dziewczyny, oszaleję!!! Aktualnie mojemu mężowi przeszkadza moje wzdychanie, taki głębszy oddech. Ponoć focha tak objawiam. Mam na kolanach szydło afgańskie, więc niech sobie uważa. Normalnie go zamorduję.

Edith, dzięki!


Nie wiem jak u innych... u mnie się sprawdziły... teraz staram się o drugiego maluszka i też zamierzam niedługo je zamówić.

Ale słyszałam ze niektórym dziewczynom w ogóle te testy nie pokazywały owu a owulacja była więc to chyba zależy od organizmu - zresztą tak jak i z ciążowymi. Bo znam przypadki (sama nim jestem) że testy ciążowe nie pokazywały ciąży choć ona była.... widziałam pęcherzyk na USG a test nie wyszedł.

Fifka
a możesz mi podesłać link do tych co konkretnie używałaś?

Testy OWULACYJNE owulacyjny 25 szt+ 3 test ciążowy (2706441488) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


Dokladnie takich używałam :tak:
 
No dobra, chyba się skuszę i zamówię ;)

Tylko teraz dylemat od którego dnia cyklu mierzyć?
Wieki byłam na pigułkach, więc było grzecznie 28dni, teraz po odstawieniu pierwszy miesiąc był 34 (czyli teoretycznie owulacja ok 18dc, aaaaa) :)
 
reklama
Do góry