reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Znalazłam Coś takiego:

DŁUGOŚĆ CYKLU (w dniach): POCZĄTEK TESTOWANIA:
21 dni dzień 6
22 dni dzień 6
23 dni dzień 7
24 dni dzień 7
25 dni dzień 8
26 dni dzień 9
27 dni dzień 10
28 dni dzień 11
29 dni dzień 12
30 dni dzień 13
31 dni dzień 14
32 dni dzień 15
33 dni dzień 16
34 dni dzień 17
35 dni dzień 18
36 dni dzień 19
37 dni dzień 20
38 dni dzień 21
 
Ja zacznę pewnie od 11-12dc
A powiedzcie mi w jakim to pudełku przychodzi z allegro?
Czy mogę zamówić do pracy, czy najem się wstydu, bo wszędzie będzie napisane, że to baby test ;) czy lepiej do domu paczkę wysłać? :)
 
Dziewczyny odstawiłam tabletki anty w połowie sierpnia i do tej pory mam mega niereguralne cykle więc jak mam przewidzieć kiedy mam owulację skoro raz okres mam po 14 dniach a potem po prawie 2 miesiącach? Mam testować się codziennie? :/ (sorry za chaotyczność wypowiedzi ale mam okienko w pracy i się śpieszę bo zaraz goł na lekcje) :) pozdrawiam
 
reklama
Sat, byłam u Gina po tym jak przez 2 mce nie miałam @ a brzuch bolał mnie niemiłosiernie. Zbadał mnie, wszystko było ok. Powiedział, że po odstawieniu tabletek anty organizm musi się wyregulować, jajniki muszą zacząć pracować bo przez wiele lat miały "wolne". A ból brzucha był dlatego, że powiększała mi się macica (pod czas brania tabletek macica jest skurczona). Mądrych rzeczy dowiedziałam się u tego mojego nowego Gina :)

No właśnie, kupowanie testów odpada bo przecież może być tak, że będę się reguralnie testować przez cały miesiąc a owulacji mogę wcale nie mieć bo nie wiadomo kiedy jajniki się obudzą ... Nie śpieszy się nam aż tak bardzo z dzidziusiem (jak się uda teraz to fajnie, a jak nie to będziemy próbowali dalej, nie spinam się, nie nastawiam bo wolę mieć niespodziankę, niż potem być rozczarowaną bo się nastawiłam, że coś będzie) więć myślę, że będziemy przytulać się jak nas najdzie ochota a jak za miesiąc okaże się, że nic z tego nie wychodzi zacznę mierzyć temperaturkę.

podpowiedzcie mi dziewczyny, dostałam od gina skierowanie na badania przed ciążą no ale czy jest sens robić je teraz jak nie wiadomo kiedy zajdę? Ile takie badania są ważne?
 
Do góry