reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Sat wiem o czym mówisz. Ja to nawet ostatnio powiedziałam,że się wyprowadzę hahaha. A kocham dziada jak nikogo na świecie!!! No niby ta owulka krótko trwa, więc trzeba po okresie co dwa dni do skutku :p
 
reklama
nicola kobietko ogarnij się dostajesz leki żeby ci miały pomóc skoro każe ci przyjść w 2dc to masz iść. ja miałam pojerzenie pco i bezpłodności, leczyłam tarczycę, brałam duphaston jak już zaszłam w ciążę miałam cukrzycę, w 33 tygodniu o mało nie umarłam ja i córcia, opieka nad wcześniakiem też nie jest łatwa i wcale nie czujesz radości z tego że ci się udało tylko strach i jeszcze raz strach i ogromny ból na widok tego co robią z twoim dzieckiem żeby było dobrze. pęcherzyki da się ładnie lekami podleczyć a jak ci lekarz nie pomaga zmień na innego i będzie dobrze tylko zmień troszkę nastawienie do tego wszystkiego.

pyscuś kochana &&&&&&&&&& za wizytę

claudusia my się na wystarane przeniosłyśmy

magda a u ciebie nadal @ nie ma?

kwiatuszek odpocznij wiesz gdzie mnie szukać :)
 
Nie no, z moim SzM co dwa dni nie ma mowy, wiec skupiamy sie na okresie owu - tzn aktualnie Jasnie Pan dalej ma pokaz swojego ego i zachowuje sie jak 2 latek, zatem nie jestem pewna, czy w tym cyklu dostapi mozliwosci podjecia prob stricte prokreacyjnych...
 
neciuszka poprostu sie przetraszylam po tym jak lekarz powiedzial ze nie widzi owulacji , i ze nie bedzie latwo bedzie ciezko , potem faktycznie przemyslalam ze nie raz jest tak ze owulacji nie ma , postanowilam sie nie denerwowac i nie myslec o tym zobacze na nastepnej wizycie czy ten duphaston pomoze , lekarka powiedziala zeby go brac i dzialac i tak robimy leki biore i dzialamy od piatku codziennie , zobaczymy co z tego wyjdzie , nie łudze sie ze sie uda za 1 razem ale moze za 2 miesiace czy za 3 , narazie modle sie o to zeby te pecherzyki sie wytwarzały .
 
Pyscek trzymam kciuki i wysyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Co wogole słychac u "starych" forumowiczek udzielaja się tu jeszcze? nie patrzyłam wstecz teraz ale ostatnio jakos to nie widziałam zadnych postów..
Dziękuję za kciukasy i fluidki :*:* a "stare" formułowiczki kochcna przeszły na inny wątek : https://www.babyboom.pl/forum/przys...-starania-po-raz-pierwszy-53668/index196.html

PYSCEK OGROMNE KCIUKASY!!! Pięknie twój wykres wygląda!! Oby to była fasolka!!!!! :************


Pyscek z najdziwniejszych cyklów wychodzą dzidzie!:)

pyscek trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Pyscek &&&&&& ogolnie i za wizyte :-) daj znaka jakie wiesci :-)

pyscuś kochana &&&&&&&&&& za wizytę

Laski Dziękuję za kciukasy :* przydadzą się bo strasznie boję się dziś tej wizyty ... coś czuję że nic mi nie powie i będę musiała iść do mojego drugiego gina po więcej informacji ... no ale zobaczymy ... po wizycie oczywiście że złożę relacje :) tylko musicie czekać do wieczora bo wizyta o 17.30 ...
Pyscku, ja wlasnie o tym, ze na Twoim miejscu bym chodzila po scianach z frustracji :D Lubie jasne sytuacje, bo niepewnosc mnie dobija. A zreszta, obstawiam lokatora. Laski, robimy zaklady? ;)
haha no ja jakoś spokojna teraz jestem, powiem Ci że ja się poddałam i juz nie napalam się tak jak kiedys przed terminem @ że nie ma to test ... czekam spokojnie na rozwiązanie sytuacji, nie wiem tylko czemu po luteinie nie dostałam jeszcze @ co zawsze po 5 dniach brania zaraz dostawałam ... wiem że teraz tylko 4 dni brałam ale też powinnam dostać a tu cisza ...
a co do zakładu ja obstawiam że przez ostatni mój zwariowany tryb życia i przeziębienie nie mam @ a nie że mam lokatora :p jeszcze wczoraj obstawiałam że dziś dostanę bo mam wizyte :p jak to zazwyczaj bywa :p a tu cisza ...

Buziole dla Was i za Was również trzymam kciuki :* &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Aaa to ja nie wiedziałam że się przeniosły :-) za chwilke tam zaglądne :-p

Kwiatuszku tak czas szybko leci, ja sama nie zorientowałam sie kiedy. II krechy i nagle wielki brzuch :D

Życzę wszystkim owocnych staranek!!! Trzymam mocno za Was wszystkie kciuki !! I pozostawiam fluidków na szczęście ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~bo cos czuje że juz nie długo będą ze mną :laugh2:
 
Do góry