reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

już po wizycie, jestem zdołowana i wielka chęci poddania się o starania ... nagadała nam na temat wyników,i skierowała nas do przychodni niepłodności w wawie :-( aby jechać tam i mąż ma sie poddać badaniom wszelakim, bo ona nie może dać żadnych leków ... Mąż jak wracaliśmy już do domu to zaczął mówić że może poddamy sie zabiegowi inwitro, ja wspomniałam że inseminacja tańsza, ale i tak kupe badań trzeba i kasy a nie stać nas więc chyba się całkowicie poddam ... leżę teraz i ryczę z tego wszystkiego ... jak usłyszałam poradnia niepłodności to już chciałam się tam na miejscu rozryczeć, dobrze że mąż poszedł do rodziców na chwilę to mogę sama popłakać bo nie chce przy nim ...
 
reklama
Pyscek nie poddawaj się kochana! Przecież to, że lekarka wysłała was do poradni niepłodności nie oznacza, że jesteście bezpłodni! Myślę, że tam najlepiej was przebadają, zobaczą w czym jest problem i pomogą! W takich poradniach nie chodzi tylko o in vitro i inseminację, ale o leczenie niepłodnośći i na tym znają się najlepiej!

Sun7 nas z mężem nie stać na inseminację ani in vitro. Jeśli leczenie hormonalne nie poskutkuje to adoptujemy dziecinkę i będziemy ją kochać jak swoją własną! A narazie chcemy próbować bez wspomagaczy, może przy dokładnej obserwacji cyklu się uda...
A czy HCG z krwi można zrobić bez skierowania od lekarza?
Też bym chciała, żeby to oznaczało fasolkę, ale jakoś wątpię by przyszło to nam tak łatwo....:(
 
Kurcze dziewczyny widze ze sporo z was ma problemy z zajsciem w ciaze ;/ ja tez mialam o pierwsza staralam sie 2 lata a o ta staralam sie rok i ja wcale sie nie leczylam tyle co wiem to nie mialam owulacji i nie pekaly mi pecherzyki trzymam za was kciuki i kibicuje kazdej z was z osobna bedzie dobrze :)
 
Pyscku kochana tulę mocno bardzo mocno do moich wielkich (.)(.) popłacz sobie będzie ci lepiej a potem życzę ci wieeele siły poradnia leczenia niepłodności to nic złego tam mają większe możliwości :*
 
zaradna to ze na poczatku tyle idzie na wyprawke to wiem ja na wyprawke nastawiam sie na ponad 3 tys. ale tak co mieisac słyszalam ze na takiego malucha idzie tak do 500 zł wiem ze tak glupio ze sie przelicza decyzje o dziecko na pieniadze ale lepiej wiedziec niz potem zeby czego dziecku odmawiac a po za tym inni nie tak maja tyle jest wielodzietnych rodzin gdzie ytylko jedno z rodziców pracuje i jakos daja rade , dołuje mnie ze nie moge zajsc 6 wrzesnia sie dowiem czy owulka jest czy nie ma a jak nie ma obawiam sie ze clo mi nie pomoze a wtedy to sie juz chyba zalamie masakra dzisiaj chyba dla kazdej a przynajmniej wiekszosci z nas jest dzien zgrozy
 
nicola_25 To wcale nie jest głupie przeliczać dziecko na pieniądze, bo każda z nas nie chce dopuścić żeby maluchowi coś zabrakło. Trzeba wiedzieć, czy jest to na nasze możliwości. Wkurza mnie, że na wielu forach kiedy dziewczyny zakładają wątek "ile kosztuje utrzymanie dziecka " dużo matek się oburza "że jak tak można tylko o pieniądzach myśleć", albo "jak cię nie stać to go nie rób";/ Choćby to było dziwne, że człowiek o przeciętnych dochodach chce dziecko, ale boi się że może mu nie starczyć $$...

Myślę, że powinna wypowiedzieć się na ten temat jakaś doświadczona mama, ile tak mniej więcej kosztuje was utrzymanie dziecka?

Nie załamuj się, trzeba być dobrej myśli! Stresowanie się napewno nie pomaga na równowagę hormonalną!
A może zrób tak jak dziewczyny pisały? Odstaw clo i zobacz co się będzie działo? Może organizm sam się zmobilizuje?
 
zaradna ja jeszcze nie brałam clo dopiero byłam u lekarza na kotrolne badanie w klinice nieplodnosci on a zauwazyła ze nie ma pecherzyków i powiedziała jebym przyszła za 10 dni. jakos w tym czasie powinam miec owulke jak jej nie bedzie podejmiemy sie clo i zobaczymy co z tego wyjdzie
 
Dobry wieczór:-)
Ostatnio podczas trwania @ zrobiłam sobie krótką przerwę od forum, teraz powoli wracam do żywych. Musze ponadrabiac zaległości, a trochę się ich nazbierało:tak:
Widzę sporo nowych koleżanek. Witajcie na pokładzie:-) Od razu zyczę szybkiego zafasolkowania, abyście nie osiągnęły mojego stażu:tak:
Pyscek kochana tak jak dziewczyny mówią, może klinika Wam pomoże? Przecież to nie jest żaden wyrok, żadne zaszufladkowanie, czy coś. Może po prostu Twoja gin nie wie jak dalej postępować? Nie wiem jakim ona jest lekarzem, ale ostatnio przekonałam się na własnej skórze, że jest wielu świetnych ginekologów dla kobiet w ciąży i są specjaliści od zachodzenia w tą ciążę. Niestety rzadko idzie to w parze i kiedy wyczerpią się standardowe leczenia czyli poziom hormonów,usg, monitoring czy podstawowe badanie jakości nasienia, a odpowiedzi na brak ciąży dalej nie ma-często są bezsilni. Nie wiem czy to Cie w jakikolwiek sposób pocieszy, moze jedynie bardziej zdołuje. W kazdym razie wypłacz się, tyle ile musisz, to mimo wszystko pomaga. Uwolnienie złych emocji to już połowa sukcesu. A tymczasem tak wirtualnie Cie mocno przytulam:tak:
 
Jeżeli mogę wtrącić swoje 3 groszw to to zrobię... Nie ma nic gorszego niż przeliczać dziecko na pieniądze,jeżeli ktoś w ogóle o tym myśli to szkoda tylko dziecka. Dziecko to nie jest jakaś inwestycja,coś co ma się zwrócić.Dzieci powinny być sensem i celem naszego życia,każdy kochający rodzic odda ostatnią złotówkę dla swojego dziecka,sam nie zje a da dziecku-to jest instynkt rodzicielski. Można żyć skromnie,dziecko przede wszystkim potrzebuje kochających rodziców,nie markowych ciuchów,zabawek Fisher Price...ludzie zastanówcie się...
 
reklama
Pyscek...kochana wspolczuje...kurde, myslalam, ze dostaniecie jakies leki i bedzie ok...
a powiedz czy wyjasnila wam czemu maz ma sie zglosic do kliniki?

w razie jakis pytan o IVF prosze pytaj, ja zawsze chetnie pomoge

tule cie kochana monco :*:*
 
Do góry