reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Sun...kochana, nadrabiam wczesniejsze wasze posty i widze, ze juz niedlugo IUI...bardzo sie ciesze i juz zaciskam kciuki za twoje powodzenie! &&&
a jak ty sie czujesz w ogole? jak zdrowko?
 
Milia czuję się dobrze... moje problemy zdrowotne się zakończyły... :-) i już jest ok....Dziwna sprawa bo wysoko mam tempke... bolą (.)(.)... @ powinna przyjść sobota-niedziela... więc zobaczymy... Nie nakręcam się już i nastawiona jestem na inseminacje... i mam nadzieję, że tu się uda :-)
 
witajcie :))
ja dziś kochane mam wizyte u gina z mężem i wynikami :)) jak mi odda kartkę (a powinna) to Sun prześlę Ci wyniki emailem, a podasz mi na priv swojego maila ? oj ciekawa jestem co powie i przepisze mojemu, chociaż mój powiedział że będzie wszystko wchłaniał aby tylko było dobrze :-p:-) a ja pewnie coś dostane przeciw zapalnego stanu bo znów mi się przypałętał :wściekła/y:
 
Pyscek...kochana ja zciskam kciukasy za ciebie i meza! skoro maz nastawiony pozytywnie, wiec musi byc dobrze! dostanie leki i juz niedlugo lepkosc sie poprawi, tzn pewnie musi zmalec...
moj tez mial troszke za lepki "temat", ale dawalam mu cynk i selen i juz po miesiacu mu sie poprawilo!
Sun...dobrze, ze u ciebie lepiej ze zdrowiem! ciesze sie tez ze jestes tak pozytywnie nastawiona na IUI! to bardzo wazne, bo podobno takie nastawienie zwieksza szane, gdzies czytalam przygotowywujac sie do IVF, ze usmiech, pozytywnosc i ogolnie radoscc w zyciu zwieksza szanse zaplodnienia in vitro o 15%!!!!:szok: to moim zdaniem baaardzo duzo, skoro samo in vitro daje ok 35%:tak:
 
Wiesz miliaa ja w sumie nie mam już na co czekać... teraz we wrześniu miałam iść zrobić HSG ale jak wyszedł ten mój krwotok wewnętrzny a do tego anemia to nawet nie poszłam na monitoring w sierpniu... (oczywiście działaliśmy bo w okresie dni płodnych czułam się już lepiej tak więc atakowałam męża :-D)... dlatego wszystko się o m-c opóźni... Bo zanim podejdę do IUI muszę zrobić HSG....dlatego w październiku robię HSG a w listopadzie IUI... Jestem mega pozytywnie nastawiona mimo, że wiem, że rzadko udaję się za pierwszym razem, no ale od czegoś trzeba zacząć.... a nóż się uda za pierwszym ;-)
 
tata odebrany z szpitala masa lekow cwiczen itd
czekajac na wypis odwiedzilam przyjaciółke na porodówce chyba jutro cesarka bo nic sie nie dzieje juz po ternminie jest
sun wiesz ze tak sie dzieje ze czasem sie udaje ale trzymam kciuki za Ciebie
Pyscku napisz jak po wizycie my tez z nasionkami walczymy i jestem juz troche obcykana w te klocki
 
Kwiatuszku no to super, że tata w domku ;-)... nie wiem jak na niego, ale na mnie szpital źle działa... ja wolę w swoim domku dochodzić do siebie... Teraz tylko leki, ćwiczenia i będzie śmigał... :tak:
 
reklama
hej wszystkim jak wam mija dzien bo mi tragicznie , miałam dzis stłuczke i to niby z mojej winy co ja bym powiedziala ze wina była obustronna ,pieniadze zamiast na cos do domu to pojda na auto a mialam sobie pomału odkladac na malenstwo bo nie wiadomo jak to kiedys bedzie z pieniedzmi ze nie wyjda jakies nie potrzebne wydatki tak jak dzis jestem poprostu załamana , mam takie nie typowe pytanie bo kolezanka mi sie pytala czy zdaje sobie sprawe ile idzie pieniedzy na dziecko , tak to zadala jakby to byla jakas kolosalna suma mozecie mi ja blizej przytoczyc?
 
Do góry