reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
są plany żeby na te wakacje spotkać się ekipą z forum w połowie drogi :-) - wychodzi mniej więcej łódź! :tak: czekamy tylko aż Natka urodzi troszkę bejbika podchowa. Mam nadzieję ze w sierpniu się wyrobimy :tak:
 
No na razie nie ma konkretnego terminu... jakoś na wakacje na jeden dzień - bo jakoś średnio widzę nocowanie... choć może...


Ode mnie to ponad 350km..... ale wiesz... jak jest rozstrzał Gdynia-Kraków Białystok- Poznań to nie szans żeby wszystkim było blisko.... dlatego tak po środku się staramy...
 
no tak rozumiem :) może mąż mnie podwiezie a potem pozwiedza sobie łódź :p może wtedy już we trójkę przyjedziemy :-D
uciekam kochane bo mam problem z netem :( może cos jeszcze uda mi sie odp a jak nie to dobranoc :*
 
Z tego co wiem sporo osób jedzie z mężami - ja też więc nie będzie się nudzić :-p


Ja tez spadam! Jak Natkusia napiszę coś ciekawego to dam znać!! :tak:
 
Hej dziewczynki :)

Trochę mnie nie było, ale mam jakiś zalatany weekend, wczoraj z siostrą siedziałyśmy do nocy, dzisiaj goście siedzieli u nas pół dnia, jutro grill u znajomych, a potem posiaduchy u mojej mamy i w domu będziemy dopiero wieczorem... zawsze marzył mi się choć jeden weekend spędzony w domu, tylko we trójkę bez żadnych wizyt... tak po prostu poleniuchować :p ale to chyba niemożliwe :dry:

Nicola,
wiem, że nie jest lekko, ale ja z całych sił, życzę Ci dwóch upragnionych kreseczek :) i abyście się z mężem przez to nie sprzeczali... bo przecież działacie razem i macie jeden wspólny cel... postarajcie się zrobić ze starań coś, co jeszcze bardziej Was zbliży :)

Dziurko bardzo się cieszę, że do nas wróciłaś i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej :tak:
Co do tej wolnej chwili to to wygląda tak: szybki prysznic i chwila na forum ;-):-p
A gdzie Ty się kochana wybierasz, że Cie nie będzie? A co do zjazdu to byłoby super, gdybyś się pojawiła:tak: fajnie byłoby Cie zobaczyć na żywo :tak: no i jestem ciekawa jak wyglądasz! :-) a skąd jesteś?

IWASKU super, że autko się sprzedało :tak: moje kciuki pomogły :-p A co Ty Kochana tak sporadycznie tu bywasz? proszę się stawiać częściej na wizyty kontrolne :rofl2::tak: i miło by było zobaczyć jakieś zdjęcia Igorka :tak:
I Ty kochana daj znać jak już będziesz na mazurach, jak pogoda i w ogóle... bo my się tam wybieramy zaraz po Was :tak: a tak w ogóle to daleko macie na te mazury?? oooo, właśnie sprawdziłam, niedaleko macie:-p nas czeka 10h jazdy :baffled:

Magdalena ojej, to rzeczywiście musiała Ci ta sytuacja stracha napędzić! współczuję! ale nie myśl o tym proszę w ten sposób, mi też często w trakcie @ wylatują spore twarde skrzepy...

Fifka
huśtawka rewelacujna!! :tak::-) Konradek wygląda na zachwyconego :) ale to fakt, ona też jest baaaaardzo przydatna na samym początku, u nas Julia wcześniej zawsze szybko zasypiała w huśtawce, bardzo ją uspokajała :tak: teraz służy tylko do zabawy :) na szczęście nasza jest do 12kg więc jeszcze trochę nam posłuży :tak:

A co do bociana, to coś w tym jest :happy: ja tam wierzę w bociany!! ponoć jakiego bociana się zobaczy jako pierwszego w roku, taki będzie rok! i np jak w locie, to rok będzie pomyślny, i dziać się będzie dużo dobrych rzeczy:tak: u mnie to się sprawdzało od lat! a z tym lataniem nad domem, to ja jak byłam w ciąży to nad domem mojej mamy też latały bociany :tak:
A w tym roku już ich jakoś nie widziałam :sorry2:
No i wszystkiego najlepszego z okazji imienin!!!!!! :*:*:*:*:*


Natkusia
ojoj to już!!!! szybkiego i bezbolesnego porodu życzymy z Julką :tak::-)

Dano
wszystkiego NAJLEPSZEGO z okazji urodzin!!!! a przede wszystkim życzę Ci tych upragnionych II :-):-) :*

Pyscku mam nadzieję, że i Tobie uda się na zlot przyjechać :tak: i dzisiaj postaram się napisać Ci pw :tak:


Przepraszam, jeśli kogoś pominęłam, ale w sumie nie jest lekko odpisać wszystkim po 2 dniach nieobecności :-p
 
ja dopiero wócilam z pracy , masakra i jutro tez do 22 :(
Fifka wiem ja powiem ci ze nie mysle o tym podczas współzycia i wogóle ale jak jest okres to mnie dobija kupilam te testy zeby sprawdzic czy wogóle u mnie jest owulacja i teraz mam 15 dzien cyklu a owulacji nie ma , ciezko bardzo sie tego boje :( dziekuje wam za wsparcie bo tylko z wami moge o tym tak otwarcie pogadac tu widze ze co ponie które dziwczyny staraja sie po 2 lata ja nie wiem jak one wytrzymuja naprawde chcialabym miec ich podejscie do tego :)

miłych snów buziaki :*
 
reklama
Hej kobietki.

Kurcze tyle mam ostatnio latania że zaglądam wieczorowa porą jak moje małe szczęście łaskawie padnie spać;) Dzisiaj bagatela od 22 do 23:40 ;-)

Fificiu Danao wszystkiego Naj!!! :)
Fifciu mówiłam ze hustawka to rewelacyjna sprawa:)

Lilly powiem CI ze szkoda mi ostatnio czasu na siedzenie w domu i przed kompem. Ile sie da przebywamy na dworku:)
Jak niunia się miewa?
Dzisiaj porobiliśmy troszke fotek na dworku to wstawię w wolnej chwili :***

Co do tego spokojnego weekendu to mmoje szczęscie tez marudzi że najchętniej by posiedział ,pospał polenił sie w domu ale zawsze cos wypadnie:)

Na zlot pewnie i ja sie wybiorę z "ogonkiem" więc panowie będą mogli gadać o meczach itd;)
 
Do góry