reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

A co Ty..teraz takie leki są,że owu się szybko pojawi jesli tylko taka opcja by zaistniala,żeby nie było jej w sposób naturalny.
I nie ma się co bać na zapas dopóki nie sprawdziłaś.
Badałaś sobie tarczyce?
 
reklama
Tsh mozesz sobie sama zrobić,odplatnie oczywiscie chociaz ja chodze do rodzinnego i daje mi skierowanie i nie place za nie...ale nie wiem czy tak jest wszedzie czy ja tak mam z tego wzgledu,że mam chorą tarczyce od 25 lat...Musisz sprawdzic ale warto bo powod moze być błahy a problem sie robi gigant.
I tak...trzeba wampirom z labolatorium oddac nieco krwi:-p

Kochana forum od tego jest,od takich wlasnie pogaduszek,od zadawania pytan i odpowiadania na nie więc na pewno dziewczynom nasza rozmowa nie będzie przeszkadzała,ba! same również na pewno Ci doradzą i pokierują. Nie mówiąc tego bez kozery ale my to takie mini specjalistki w tych dziedzinach...od kopniakow w tylek jak trzeba to przede wszystkim:-p
Ale na pw zostawiam Ci swoje gg
 
Ostatnia edycja:
to fajnie , nie wiem narazie bede co 2 dzien robic te testy owulacyjne i mierzyć temp. zeby zaobserwowac tak jak mówoiłas jak w tym okresie reaguje mój organizm i jesli nie zajde w ciaze do konca wakacji to ide sie konkretnie przebadac na tarczyce i ogolnie pojde do lekarza tam gdzie był mąz w klinice badania nieplodnosci
 
Ja przepraszam, ze tak po dlugiej przerwie z nienacka i grubej rury ale... nicola czemu testy owu chcesz robic co drugi dzien? Robi sie codziennie, o tej samej porze dnia (najlepiej po poludniu, nie rano).

C tu sie dzieje? Nowe ciezarowki sa? Jakies dzieci na swiecie sie pojawily w czasie mojej nieobecosci?
tesknil ktos? :-)
 
reklama
Witam nicola po 1 rano to testy ciazowe bo najwieksze stezenie hormonu jest a owulacyjne po poludniu i nie pić wody wczesniej bo rozcieczysz mocz tak z godzine i robic codziennie i najlepiej numeruj i zostawiając do porównania jakie są kreski Ja tak robiłam i w tym cyklu zaszlam
 
Do góry