reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
To ja też chciałabym zyczyc wszystkiego najlepszego!!!:-)
Jejjuuu dzisiaj chyba umre z nudów :-( MOj mąż poszedł do pracy na cały dzien, ja jestem całkowicie sama i już nie wiem co mam ze sobą poczac :-(macie może jakis fajny serial do polecenia? tylko nie z tvn-u, bo z tymi jestem na bierząco:-p
 
ma_gdalena i co myslisz ze jakby nie ich pomoc dalej by było ciezko?




kwiatuszekq20 nie nie czytałam wszystkiego od poczatku stwierdzilam ze poznam wasze sytuacje poprzez rozmowe nie oczekiwałam ze kazda bedzie mi wszystko opowiadac ale podzieli sie ze mna swoimi doswiadczeniami na poszczegolne pytania zadane przeze mnie
 
Dziękuję wszystkim ale jeśli chodziło o mnie tyo urodzinki mam dopiero jutro :-p

Fifka to co się dzieje???

Sleep jeszcze 4 miesiące bo Bartek już prawie kończy 5 :-p

A ja słucham właśnie Dżem - sen o Victorii i też mi się chce jakoś tak płakać :-( kurde szkoda tego Ryśka! tak sobie schrzanił życie :-(
 
nala: dextera widziała? albo ally mcbeal zobacz sobie od początku! uwielbiam!:D

fifka: spacer mile widziany;) a jak pogoda u was? u mnie zaraz chyba lunie. Nawet okna boje się otworzyć bo mi chyba mróz do pokoju wleci:/ co za dół?

mag: nie wymądrzaj się!:p (;):*)
 
Fifka co Ci?
ale mała czkawkę dostała ojoj
ostatnio oglądałam program o jedzeniu dla dzieci i przeraziłam się jak powiedzieli ile cukru jest w tych herbatkach Hippa np na 100 łyżeczek herbaty koperkowej jest 94 łyżeczki cukru i tylko 6 łyżeczek kopru
 
sleepy dextera juz wszystkie sezonu dawno obejrzane, ale ally mcbeal...hmmm :D zaraz pozukam czy jest w necie;-) to by było dobre bo jest duzo sezonów, może wystarczy do końca ciąży,dzięki :*
Fifka proszę mi tu bez zadnych dołow :-)musisz kochana szybko jakąs górke zlapac :* jak Ci to pomoze to pedz na miasto;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry