reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Nalaa ja polecam "gotowe na wszystko" albo "plotkara"! Pierwsego jest 8 sezonów średnio po 22 odcinki więc starczy do końca ciąży a plotkara 5 sezonów! czekam z niecierpliwością na 6!! :-p
 
reklama
Mag no to jutro będą życzenia.. :-) ile Ci to stuknie kobieto?

Sleepy to miałaś peszka że Fifi się obrócił spowrotem :confused2: ja mam nadzieję, że ten mój to takiej akcji mi nie będzie robił :-)

Fifka głowa do góry bebolu :* co to za jakieś dołki?

Nala Ty to chyba sobie poczekasz na tego swojego brzdąca, też mam takie przeczucie hmmm :sorry: byle się dobrze czujesz :-)

Miq nie ugnieciesz dziecka :-) mój czasami się denerwuje jak za długo siedzę i wali mi głową o jajniki albo nawet niżej a jak się położe to przestaje.. ciekawe :laugh2:

Idę robić obiados, zajrzę później
 
Ostatnia edycja:
oj nic sie nie stało... po prostu nie chce mi sie w domu dzisiaj siedzieć... zaplanowałam sobie wyjazd ale pogoda taka ze mam wrażenie ze zaraz lunie... ale dzwoniłam do szefowej i jadę zaraz z małym do przedszkola :-D co mnie bardzo ucieszyło!! :-)


dzisiaj ogólnie mam humor taki sobie bo mało spałam...



Mag a dowód już masz młoda :-)
 
Mag_ z Plotkarą jestem na bierząco, tez czekam na kolejny sezon:rofl2: no ale Gotoewych na wszystko nie ogladałam, sama nie wiem dlaczego :-p no dobra to mam 2 seriale na zmiane:-p
natkusia oby nie, bo ja umre z nudów w domu... jeuuuu Wy powiecie, ze ja jakas glupia jestem, ale ja 10000 razy bardziej wole chodzic do pracy niz siedziec w domu:rofl2: przed tym jak kazali mi isc na zwolnienie to cały czas planowałam, ze bede do konca maja w pracy...a tu psikus
 
Magdalena Ty stara? Ja zanim mala przyjdzie na świat skończę 29 czasami łapie mnie depresja,że tyle życia uciekło mi gdzieś między palcami
 
reklama
Do góry