reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

ja mam moj juz chyba 8miesiecy albo dluzej a kupilam uzywany i chodzi ok mysle ze bedzie chodzil tak dlugo jak bateria potrzyma i zaleta taka ze mozna robic tyle razy dziennie ile chcesz i napewno wyjdzie taniej
ale najlepiej nowy kupic
 
reklama
no fifka.. tu się nie zgodzę, gdyż mój w 21 tygodniu też był głową w dół i dupa...;) Ale u ciebie nat to już klamka zapadła jak na moje oko. Mój lekarz na twoim etapie m owił o cudzie jeśli się obróci.. ok, od 35 tyg to cud wg niego także zostało ci parę dni. A mój lekarz był stary jak dinozaur i swoje doświadczenie ma więc bym mu uwierzyła;)
 
tzn. że moje dziecko też już może obrócić się główką w dół? ja mam wrażenie, że ona jest tak w poprzek hmm a teraz parę głupich pytań:zawstydzona/y:jak dziecko zaczyna się układać główka w dół to jak jest nisko, kucanie, pochylanie nie uciska dziecka?jest bezpieczne?
 
Sleepy no widzisz, czasem nie ma reguły! Mi moja lekarz a też stara :-D mówiła ze raczej jak dziecko koło 30 tygodnia jest głową w dół to juz tak zostaje! Najczęściej oczywiści :-) W 23 tygodniu to faktycznie jeszcze mógł się obrócić bo miał dużo miejsca!


Magdalena oj dzieci uwielbiają spać w komicznych pozycjach! :-D Buzi dla Barka!


Miq jest bezpiecznie!Na twoim etapie dziecko moze się obracać jeszcze swobodnie! Koło 30 tygodnia raczej będzie już w jednej pozycji głównie :tak: Na razie sie nie stresuj!

A ja chciałabym po raz drugi już życzyć MAGDOM wszystkiego naj z okazji urodzin! :-)
 
nicola my leczymy nasienie męza
myslałam ze skoro przyłaczyłas sie do forum to co nieco o nas wiesz

laska od ktorej go odkupilam uzywala 3miesiace
 
Ostatnia edycja:
Fifka ja mam dopiero jutro :-p ale dziękuję :*

Nicola nie, nie używałam ale przeczytałam opis aukcji :-p ja używałam testow owulacyjnych
 
reklama
fifka: dziś rumieniec ozdobił me lico gdyż to o mnie:zawstydzona/y: dziękuję;):* aa... urodzin? czy imeinin? :p bo nie wiem czy się komuś w święto nie wtryniłam;P

mag: jaki on duży! jak fajnie! jeszcze tylko 3 miesiące i mój też taki będzie!:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry