reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

hehe :-)dzisiaj mąż mi nie pozwolił rodzic:-p zadzwonił do mnie jak czekałam na wizyte i powiedział, ze odcinek drogi który mu zawsze zajmuje od naszego domu do takiego skrzyzowania-15 minut, jechał godzine!!!do pracy miał na 9 a był o 10.30!a wyszedł tak jak zwykle, nigdy się nie spożniał, korki o zgrozo!!!ja się najbardziej boje ze zaczne rodzic jak sie to straszne euro zacznie! a wtedy mogę miec problemy powazne z dojechaniem do szpitala.

Miq Z tesciami trzeba krótko:-p nie można im okazac słabosci bo to wykorzystają:rofl2:
Magdalena
chyba bym urodziła ze stresu jakby mi jakis wazny dokument z komputera znikł:-p dobrze ze sie znalazł
Natkusia to musisz byc dobra synową skoro tesciowka tak sie do Ciebie garnie :-)A dlaczego kochana nie chcesz zeby się przekręciło? nie chcesz rodzic naturalnie :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nala on już od 28tyg jest główką w dół (tydz temu na wizycie też był główką w dół) ale tak ostatnio kombinuję i zaczynam się zastanawiać czy ma możliwość obrócić się główką do góry spowrotem bo czuje, że próbuje się przekręcić..
Haha teściowa ostatnio na komunii wszystkim opowiadała, że jest super i ma bardzo fajną synową :-D
Może mężowi przedstawisz jak się odbiera poród, tak na wszelki wypadek ;-) zawsze jak zacznie się coś dziać to nie czekać tylko od razu szpital a na pewno zdąrzycie
 
powiem Wam jak zdolna jestem, kupiłam wczoraj udo indyka i byłam pewna, że wejdzie mi do gara, i się przed chwilą baardzo zdziwiłam no to cóż, za nogę i do piwnicy, dostała z siekierki i weszła:szok:
 
Ostatnia edycja:
natkusia bo ja zrozumiałam na odwrót :sorry: myslalam ze jest ciągle głowka do góry :-)
Miq uuuu jak siekierka idzie w ruch to już poważna sprawa:-D
 
he he aż strach się mnie bać co?
moja mała to bryka jak chce, wczoraj tatuś się z nią bawił pukał w brzuch a ona mu odpowiadała:tak:
 
Natkusia bardzo rzadko sie zdarza ze dzieci odwracają sie głową do góry jak juz są przygotowane do porodu :tak: Mój od 20 tygodnia był głową w dole szalał jak głupi a i tak podczas porodu był dobrze ułożony :-)



Kwiatuszku mi sie podobają te testy z uśmiechem :-) Przyjemniej jest czarno na białym ze jest owui koniec!
 
reklama
Do góry