reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Nicola wbrew pozorom w ciąze wcale nie jest tak latwo zajsc, my z mezem kiedy jeszcze nie chcielismy miec dziecka, tez pare razy zdarzylo nam sie kochac bez zadnego zabezpieczenia, zreszta jak przed piewrszym dzieckiem nie chcialam stosowac hormonow, wiec nigdy to zabezpieczenie nie bylo pewne, a gdy juz zaczelismy starania to i tak nam zajelo 4 miesiace. takze glowa do gory i przede wszystkim cieszcie sie sobą :-) w ciązy, przynajmniej u mnie z przyczyn zdrowotnych jest malo przytulanek :-(
 
reklama
Nocola dokładnie tak jak piszę Magdalena! Jest mnóstwo sposobów na pomoc sobie w zaciążeniu naturalnie, najpierw te sposoby wypróbuj a później działam inaczej. Serio wiem po sobie ze lekarze i te wizyty bardzo spinają...


Olcia teraz jeszcze bardziej oficjalnie GRATULUJĘ CI!!!


A tak na koniec dnia synkiem się pochwalę np i jego ulubioną żyrafką!
 
Ostatnia edycja:
Nicola :tak: zobrazowały mi przede wszystkim kiedy wypada mi owulacja, potem zaczęłam mierzyć temp i idealnie się pokrywało!!!!
testy owulacyjne działają w ten sposób, że jak się już zbliża owulacja to pojawiają się dwie kreski ale owulacja występuje w tym dniu kiedy kreska T(testowa) jest takiego samego koloru lub ciemniejsza od C(kontrolnej)!!! Robi się ja zazwyczaj wieczorem co dziennie o tej samej porze i dobrze jest na dwie godziny przed za dużo nie pić!

Fifka Konradek jest cudowny!!! taki do schrupania :*


A to i ja się pochwalę moim brzdącem Zobacz załącznik 467996
Dzieki cioci Fifce wytargaliśmy dziś matę edukacyjną...
 
Ostatnia edycja:
Nicola tak jak piszer Fifka, naturalne metody- nogi w gorze na przyklad :-p
Fifka jak sie patrze na Twojego małego mezczyzne to tym barzdiej nie moge sie swojego doczekac:-)słodziak z niego
 
Nalaa dostałam wszystkie 3 wiadomości :-D


Nicole luz blues kochana, Pozytywne i luzackie podejście do starań o dziecko daje lepsze rezultaty niż szereg badań czy specjalistyczne leki :-)
 
Ael nie jesteś marudna;-)
Belcia gratuluje córci,duża dziewczynka,nasza była ciut mniejsza
Heh dzisiaj mąż rozbawił mnie do łez,pyta kiedy zamawiamy łóżeczko i te ważniejsze rzeczy,bo on przeglądał moją książkę i tam przeczytał,że niektóre dzieci rodzą się w 24 tc i w dobie dzisiejszej medycyny mają duże szanse na przeżycie...i jest przerażony,bo nie wyobraża sobie.zostać ojcem za 2.tyg i już nie chce czekać,jak bedzie kasa mam kupować.Musiałam go uspokajać,że mała poczeka

Mam jeszcze pytanie z innej beczki...ile mogę przyjmować magnezu,jaką dawkę,no biorę 1 tabletkę dodatkowo codziennie do.witamin ale ost nadal drętwieją mi nogi:-(
 
reklama
Do góry