reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witam.
Mam nadziej, że termin który ustaliłam jest terminem ostatecznym mam nadziej, że uda mi się męża wcześniej namówić. W tym roku kończę 28 lat, zaplanowałam sobie, że przed 30 zajdę w ciąże. Wiem, że te plany mogą się nie spełnić, bo różnie bywa, ale mam nadzieje, że nam się uda. Na razie jak to mówią mam czas by się wyszaleć. Mój mąż jest ode mnie dwa lata młodszy i zawsze mówił mamy jeszcze dużo czasu na to. Dopiero niedawno udało mi się z nim na temat dziecka porozmawiać bez nerwów, bo zawsze gdy poruszałam ten temat nie wiem dlaczego strasznie się irytował. Pracuje w skarbcu dużego marketu, a obecnie żyje pasją swojego męża. Motocykl - małe szaleństwo.

Mam do was pytanie czy wy też zazdrościłyście czy zazdrościcie brzuszków kobietom w ciąży. Czasem wydaje mi się, że wszędzie widzę kobiety z brzuchem, mała obsesja.
 
reklama
Prawda jest taka,że od 2 lat ostatni wyż demograficzny zaczął rodzić dzieci.. więc b. możliwe że nagle zrobiło się więcej mamusiek :tak:.
Po 2. idzie wiosna i kobiety się bardziej odsłaniaja i bardziej widać brzuszki:-)
Wydaje mi się, że moja teoria jest b. prawdopodobna..
 
Atanku dziękujemy za dobre wieści :*

Anetko nic w tym dziwnego... my z mężem zaczęliśmy się starać w grudniu 2010 roku - no więc grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień i nic!! a tu nagle brat (który nie planował oczywiście dziecka) mówi mi, że jego dziewczyna jest w ciąży! z jednej strony go pocieszałam i mówiłam jak to fajnie ale w głębi duszy zżerała mnie zazdrość... nawet dziewczynom tu na forum to pisałam :-p a miesiąc później ja też już byłam w ciąży :-)


Dziewczyny macie jakąś fajną stronę z sukienkami?? bo 19 kwietnie idziemy na to wesele no i w sukienki, które mam w szafie niestety nie mieszczę się w cycach :baffled:


Kurcze Bartuś w ost czasie zrobił się w ciągu dnia taka przylepka, że nic nie mogę zrobić. ?Na rączkach śpi jak aniołek a wystarczy, że na moment go odłożę i zaczyna się okropny żałosny płacz!! Aż serce się kraja.....
 
Ostatnia edycja:
co za dzień, nie chce mi się leżeć, a siedzieć nie mogę bo mnie plecy bolą i brzuch mi cierpnie, i a ni stać, oj narzekać tylo, a jeszcz etak ponuro u mnie w domu ani grama słoneczka tylko szare niebo.

natkusia: no to możesz posaleć z ciastami , dobrze ze wyniki sa super :-)

magdalena: jakoś udziecka jest taki moment że potrzebuje bardziej bliskości mamy i tak to falami przychodzi , ale to słodkie że takie dzieciątko tak do mamy lgnie :-)
Sukienki - Domodi.pl

SUKIENKI - JestesModna.pl - modna odzież damska w sieci! Twój Styl - Nasze Ubrania
 
To i ja złożę Wam dzisiaj życzenia bo jutro to zabiegany dzień będzie.
Życzę Wam: zdrowych, pogodnych Świąt,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz:
staraczkom - szybkiego zafasolkowania
mamusiom - pociech z dzieciaczków żeby były grzeczne i w dobrym nastroju do świętowania
ciężarnym - żeby przetrwały i dużo jadły tak na zapas
:-D

 
U mnie w domu dzisiaj jest tragedia... Konrad dzisiaj cały dzień płacze... w nocy sie nie wyspałam choc mały spał całkiem dobrze... do tego mój M dopiero wrócił na chwilę zabrał Konrada bym odpoczeła od jego krzyków i teraz poszedł spać bo 4 godziny spał tylko w nocy... w domu bałagan, mały dalej marudzi mimo ze siedzi w chuście... dodatkowo myślę o Netce i mam ochote wyć do księżyca....
 
reklama
Hej dziewczynki !
Aż mnie ciarki przeszły czytając co działo się z Netką... całe szczęście, że już najgorsze za nimi i głęboko wierzę, że wszystko będzie dobrze z obiema dziewczynami. Przesyłam moc pozdrowień i uścisków !

Po przeczytaniu apelu do "starających się" piszę co u mnie... Wczoraj oczywiście dostałam @ także odechciewa mi się wszystkiego... oprócz dziecka oczywiście ! Ale starań mam dość :/ Kiedyś myślałam, że to sama przyjemność a teraz to dla mnie ciągły stres i rozczarowanie... Także w 2012 już mamą nie zostanę, może 2013 będzie szczęśliwszy.

Witam nową staraczkę ! Aneta myślę, że każda pragnąca dziecka kobieta ma takie rozterki. Raz szczerze cieszymy się czyimś szczęściem, a innym razem zwyczajnie zazdrościmy... Bo stawiać sobie po raz kolejny pytanie: czemu nie ja ? jest bardzo ciężko. Także nie jesteś wyjątkiem ;-)

Na koniec wszystkim Forumowiczkom życzę ciepłych i spokojnych Świąt Wielkanocnych !
Szczególne życzenia dla Amelki i Konradka, aby w dniu ich uroczystości były grzeczne, zdrowe i uśmiechnięte ! :tak::tak:
 
Do góry