reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Dziewczyny i ja wróciłam..

Po pierwsze cieszę się,że wiadomo co z Necią co spowodowało jej szybszy poród, że z malutką ok.. ogromnie mnie to cieszy

Fifka dziękuję za relacje, niech Ci to Bóg w dzieciach wynagrodzi ( przepraszam,że nie odp :-( ), ja dopiero na tyłku siadłam cały dzień w biegu..
 
No i byłam u Netki...pisała juz Fifka odnośnie przyczyny i stanu Małgosi. Sami rodzice strasznie szczęśliwi,dumni i pełni nadziei. Anetka się dzielnie trzyma,choć wiadomo,że jest obolała. Poleży pewnie kilka dni i kiedy tylko będzie mogła popędzi do Malutkiej i pewnie niedługo pokaże nam swoje dziecie....
 
A magda,dzięki...jakos leci. Za dobrze nie jest no ale mam nadzieje,że ta zła passa się skończy. Młody na razie ok. wiadomo,jak to młodzienieć ma swoje humory.
A co Magda u Ciebie,widzę,że zostajesz bez M.?
 
O jeee, Magda przekochane te psie maleństwa :-)

Dziurka nie wiem co się u Ciebie dzieje ale mam nadzieję, że wszystko się ułoży po Twojej myśli... :* podziwiam Cię, że masz w sobie tyle siły...

Kurde ja nie wiem jak to jest, że młody robi kupę raz na 5 dni ale jak już zrobi to tak, że obsra się po szyję (dosłownie!). Dzisiaj nawet przez rękaw mu wyszło z body.... :eek: niby dobrze, że przed kąpielą ale takiego do wody go też nie mogę włożyć bo przecież już bym go w tym nie wykąpała więc i tak najpierw muszę go obyć chusteczkami...
 
Magdalena mój tak samo... dzisiaj to aż wersalkę obsrał bo mu kupa wyszła pod pachą aż... :no: i też robi raz na parę dni.


Magda z tymi dziećmi to nie przesadzaj :-) i nie ma za co :*



I wszystkim wesołego ALLELUJA!!


alleluja1.jpg
 
Fifka dziękuję i wzajemnie :*

A w ogóle to pozwolę sobie wstawić parę fotek młodego :-)
Zobacz załącznik 453822Zobacz załącznik 453823Zobacz załącznik 453825


A właśnie! Spojrzałam na drugie zdjęcie i przypomniało mi się, że kupiliśmy Bartusiowi tą szmacianą przytulankę w TESCO! Więc jakbyś miała gdzieś koło siebie to są ;-) ale nie ma zbyt dużego wyboru bo były albo niebieskie słoniki albo jakieś takie różowe misie....
 
reklama
Kochane moje :
Bez tytułu.jpg
Staraczkom życzę błyskawicznego zafasolkowania - aby Święta Bożego Narodzenia były z brzuszkiem a Wielkanocne w następnym roku już ze swoją pociechą na ręcach :)
Zaciążonym - spokojnej ciąży i odpoczywajcie kochane dużo abyście Wasze szczęścia donosiły do końca ciąży :)
Mamusiom - pociechy z brzdąców siły w wychowywaniu i samych szczęśliwych dni :) a maluszki niech rosną zdrowe i szczęśliwe, oraz dumne że mają tak wspaniałych rodziców jakimi jesteście :)

Wesołych Świąt Wielkanocnych i Udanego Mokrego Śmingusa Dyngusa :) wiadrozwoda.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry