reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
WIADOMOŚĆ OD NETKI!


Netka miała zatrucie ciążowe i było z nią niedobrze, miała fatalną liczbę płytek... dostała kupę leków i dwa worki płytek przed operacją bo bali się ją operować... ale trafiła na dobrych lekarzy i decyzja o CC była jedyną słuszną ratująca życie i jej i małej. Malutką już przetransportowali do specjalistycznej kliniki. Dziurka była u Neci to pewnie jak wróci napiszę więcej.
 
Bidulka :( aż złosć bierze że jej lekarz tego wcześniej nie zdiagnozował (podobno można).
Najważniejsze,że dobrze się zajęli ją w szpitalu.. mam nadzieję,że obie dziewczyny szybką dojdą do siebie..i oby jak najszybciej mogłby być znów razem..
 
NECIU KOCHANA TRZYMAJ SIĘ!!!! TY I TWOJA GOSIEŃKA!!!!! Wszystko będzie dobrze MUSI!

Faktycznie teraz jest ciężko zajść w ciążę a do tego jak już się uda to zostaje sczesliwe donoszenie i poród. Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamuski i za staraczki.

My już dzisiaj jedziemy do dziadków więc nie będe zaglądała . Jeżeli któraś może do mnie nasmarować eska z wieściami o Neci będę wdzięczna.

Życzę Wam spokoju przy rodzinnym stole z jajeczkiem i wiadra wody w śmingusa!
 
boze wchodze a tu takie wiesci,,,
wazne ze juz wszystko wyjasnione i bedzie wszystko dobrze musi NECIU KOCHANA TRZYMAJ SIĘ!!!! z Gosią bedzie dobrze !!


s
il karla21 miala sie zajmowac,,, ale sklep wlasny otwiera i niema na nas czasu..

moge sie pochwalic amelka zis w koncu kupe zrobiła ;-)
 
Ostatnia edycja:
A skąd się bierze takie zatrucie ciążowe? :sorry: dobrze, że to tak się skończyło.. Teraz będzie tylko lepiej :-)

Sog, Martuś trzymam za Was mocno &&&&&&&&&&&&&&, żeby pojawiły się szczęśliwe cykle! :*

Miq koszyczek super :-)


* Muszę się pochwalić, że dzisiaj dzwonili z kopalni i mój Grzegorz zaczyna pracę 24 kwietnia :-):-)

** dzwoniłam przed chwilą i otrzymałam nieoficjalne wyniki z glukozy.. 129! (norma do 140) a to oznacza, że NIE MAM cukrzycy! :-) udusiłabym tą kobietę co poprzednio robiła mi badanie, nawet na zegarek nie spojrzała i pobrała mi krew o 25 minut za wcześnie.. Dobrze, że podkusiło mnie zrobić badania jeszcze raz prywanie w innym laboratorium .. Noo to można na święta jeść :-D


Ja śmigam pichcić.. robię, mazurka tofi, babkę cytrynową i sernik na zimno z brzoskwiniami.. Ale będzie pycha ;-)

Będę później :*
 
scaled.php







Anetko i Małgosiu &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Atanku przepraszam, że nie oddzwoniłam ale rozładował mi się telefon!!va najlepsze jest to, że ładowarki nie mogę znaleźć po tych moich porządkach :sorry:

Truskawcia jesteś najlepsza!!! Haha, tgylko dostała wyniki glukozy i już piecze słodkości :-) :*
 
reklama
spoko magdalenko ;-)

magenta była dzis u innego lekarza i babka powiedziala ze ma sie oszczedzac ale dziecko rozwija sie prawidłowo i nie jest wcale mlodze o 3 tyg i wazy kolo 3 kg a nie ledwo 2 kg... a i rozwarcia brak i na 80% dziewczynka

0016552412.jpg

Zobacz załącznik 453751
Zdrowia,szczęścia i radości
niech wam uśmiech w sercach gości
a zajączek piękny, biały
niech przyniesie koszyk cały
jajek złotych, kolorowych
i miłości cały worek.
staraczkom - szybkiego zafasolkowania
mamusiom - pociech z dzieciaczków żeby były grzeczne i zdrowe
ciężarnym - żeby duzo odpoczywały i donosily ciaze
 
Ostatnia edycja:
Do góry