reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
fifka: co sie dzieje ?

claudusia: o nie zawsze czuje sie objawy ciązowe, i każda ma inne, ciesz sie na razie tym ze nic ci nie dolega i korzystaj, jedz na co masz chęć, ja w ciązy to jem dużo jaj, 2-3 razy w tygodniu jajecznica na masełku, plus makaron smażony z jajkiem, jajo na twado z żółtym serem i pomidorem, jakos tez mi idą
 
Ael Ty nie bądź sobie gdzieś, tylko wracaj szybciutko na forum! :D

Fifka co się stało?

ma_gdalena Bartuś na filmiku przeuroczy, już niedługo zacznie Ci się śmiać na całego :D
 
Sun śluz lekko przypomina płodny ale jest taki mleczno mętny ale nie lepki ;)

Lamiav ja własnie jem tak samo :) jajko na kanapce, jajecznica, tosty francuskie czyli te w jajku maczane :D no całe moje menu opiera sie na jajku :) tylko mam pytanie bo uwielbiam jajka na miękko a słyszałam ze nie powinnam jeść;/ czy to true?
 
Kochanie pomóżcie mi... jaka powinna być szyjka w sytuacji zaciążenia przed spodziewanym terminem zbliżającej się @.... ????? ;-)
 
hej dziewczęta

Miq czy Twój priv nadal aktualny? Dziękuję za pamięć!
Ael witaj Zawiszo, zostawiasz tu dziewczyny same, pewnie na jakieś inne (fajniejsze) forum poszłaś :tak:
Fifka co się stało? Ja też mojego czasem mam ochcotę patelnią palnąć
Fasola super wieści!!!

A mój szkrab śpi ładnie w nocy (budzi się o 2-3 i póżniej o 6 rano) ale w dzień ją ululać to jest wyczyn. Drzemie po 10 min a ja nie mogę nic zrobić. Wyjściem jest spacer, śpi idelanie ale będąc na spacerze nadal nie mogę nic w domu zrobić ;-)
 
no podobno nie mozna jajek na miekko, sadzonych, i jajecznica tez musi byc dobrze ścięta, ale ostatnio słysząłm ze jak ktos przechodził toksoplzmoze to mozna jesc normalnie jajka, wiec nie wiem jak to jest. Ja na wszelki wypadek jadłam na twardo
 
hej dziewczęta

Miq czy Twój priv nadal aktualny? Dziękuję za pamięć!
Ael witaj Zawiszo, zostawiasz tu dziewczyny same, pewnie na jakieś inne (fajniejsze) forum poszłaś :tak:
Fifka co się stało? Ja też mojego czasem mam ochcotę patelnią palnąć
Fasola super wieści!!!

A mój szkrab śpi ładnie w nocy (budzi się o 2-3 i póżniej o 6 rano) ale w dzień ją ululać to jest wyczyn. Drzemie po 10 min a ja nie mogę nic zrobić. Wyjściem jest spacer, śpi idelanie ale będąc na spacerze nadal nie mogę nic w domu zrobić ;-)

tak, tak czekam
 
Ael Ty nie bądź sobie gdzieś, tylko wracaj szybciutko na forum! :D

No przecież jestem :-)

Kochanie pomóżcie mi... jaka powinna być szyjka w sytuacji zaciążenia przed spodziewanym terminem zbliżającej się @.... ????? ;-)

Rozpulchniona i zamknięta no i wysoka.


Ael witaj Zawiszo, zostawiasz tu dziewczyny same, pewnie na jakieś inne (fajniejsze) forum poszłaś :tak:

Ale dziewczyny tutaj świetnie sobie radzą beze mnie więc żem niepotrzebna :-)
 
reklama
Sun ja ci powiem co ja czułam..szyjka była wysoko rozpulchniona ale twarda czyli czułas ze jest taki duzy guziczek ale nie mieciutki nie wpadł Ci tam palec :-) tylko jak dotykasz to czujesz ta twardosc :):) a tak to nic innego szczególnego nie wyczułam.
 
Do góry