reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

sil dokładnie to co piszesz, ja też niby olewam, ale jak dwa dni pod rząd słyszałam że to tamto odnośnie młodych to mi się jakoś przykro zrobiło. cieszy mnie to, że mąż taki chętny do tych zakupów i sam też wybiera przebiera w tym wszystkim :)

odpukać dziewczyny wczoraj o tej porze po leku już tragedia była, dziś jest lepiej :-) ależ mi się kobicina moja rozpycha


lamia ostatecznie się nie zdecydowsałam ale tak

POŚCIEL 3cz 90/120 **100/135 MAGICTEX 100% bawełna (2174592143) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. myślę o paseczkach z brązowym,jedyne co to martwi mnie przy ochraniaczu ta biel
POŚCIEL 6cz 90/120*100/135+WYPEŁNIENIE 100%bawełna (2161169072) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a tutaj się waham między słoniem fioletowym, zoo ecri a safari, ewentualnie owce ecri.

się zdecydować nie mogę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lamia zawsze sobie obiecuje ale jak mały już zaśnie to nie mogę się powstrzymać, żeby tego nie wykorzystać i nie zrobić czegoś w domu... :baffled:

Ael dziękujemy za info a Ty gdzie się podziewasz??
 
neciuszka: wiesz co tak oglądam tą pościel i sama nie wie którą bym wybrała, bo jeszcze by mi się przydała jedna na zmianę i z tych towich linków cos zamówię tylko nie wiem co :-), zresztą jak swój komplet wybierałam to zmieniaam zdanie co oglądałam i w koncu powiedziałm do mąza za chce to albo to albo to i zdecyduj ostatecznie i probelm miałam z głowy, bo tak to wszystko bym chciała zamawiac :-D


magdalena: no tak mi się zdaję ze jak maluszek spi to wtdy chce sie w domu zrobić jak najwięcej , ja to w dzien nigdy nie sypiam, żebym nie wiem jak zmęczona była, wiec tez pewni bede korzystała ze snu dziecka i szalała z mopem ;-)
 
no ja się Fasolce nie dziwie, to musi być ogromna tęsknota, ale jeszcze trochę
a tak w ogóle to witaj Ael, gdzieś Ty się podziewała?
ja też nie wymagam od nikogo, żeby mi coś kupowali, (ale jak znam moja teściowa to pokupuje jakieś pierdoły i będę się wściekała)ale żeby się chociaż ktoś zapytał, w domu jest gówniarz lat 17 a ja zapier... z wodą, to chyba przesada. Jeszcze zanim maleństwo zaczęło rosnąć mi pod serduchem postanowiliśmy zrobić łazienkę a jakie są koszta, każda z Was wie, ja chciałam tylko prysznic, ale teściowa godzinami "dupę moczy" w wannie więc zaplanowałam też wannę ale liczyłam, że na wannę dadzą oni i co? i się przeliczyłam
alez mam dzisiaj w sobie dużo "złej energii":wściekła/y:
 
Witam się Dziewczynki!! :-)

Truskawica dziekujem za gratki !! myslałam ze bedzie @ a tu taka niesppodzianka :) także Sun jeszcze nie wszystko przesądzone, pamietaj że objawy na fasolke sa takie same jak te przed okresem :-) choc wiadomo ze lepiej sie nie nakrecać ale trzymam kciukaski &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

A ja powiem wam ze nie czuje sie jakos bardzo ciazowo i to mnie troche martwi, tzn bola mnie piersi sutki i tak dalej od wczoraj pojawił się śluzior.. eh nie za przyjemna sprawa ;-) a tak to senność no i takie nagłe ssanie w brzuchu mnie łapie, aha no i straszna ochota na Jajka !!!!!!!!!


Rany Fifka co sie stało???? :szok:
 
reklama
Claudusia ja wiem, że zawszę jest nadzieja, ale ja jakoś czuję, że z tego nic nie będzie... jakoś czuję, się teraz tak lajtowo... wcześniejszy cykl bardziej mógł świadczyć o fasolce... ale nie ten... A jaki ty kochana masz teraz śluz?????

Fifka
co się stało????
 
Ostatnia edycja:
Do góry