reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Hej,
Ja nigdy się nie mogłam połapać jak wygląda sprawa z szyjką....więc nie pomogę :)

Sil życzę Twojej mamie powrotu do zdrowia! Niech się trzyma dziewczyna!
 
cześć kobitki :)

Co słychać ?? :)

kurka nie wiem co mam zrobić ,bo ostatni okres miałam 7 stycznia ,ogólnie niezbyt regularne są ostatnio i nie wiem za ile dni ew. robić teściora ...
 
DOberek:)
Wreszcie mogę do Was zajrzeć :)
Miałam w domu zakładane nowe rury do ciepłej wody ,przesunęli termin i wyszło w dzień szczepionki niunia czyli czwartek. Na dodatek meble które zamówiłam i miałam dostać za dwa tyg. przywieźli po 4 dniach czyli czwartek:)
Wyniosłam si y Igorkiem do teściów i dopiero wczoraj wróciliśmy . Moje szczęście wszystko sam ogarnąło tylko w sobotę mama przyjechała pomóc posprzątać bo bała się zostać z maluszkiem.
Mamyteraz śliczny regalik:D

Jak tam fasolka??????
 
Jeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochana gratuluję!!! Wstawiaj fotkę testu, żebyśmy mogły nacieszyć oczy! Całuję mocno :*:*:*:*:*:*:*:*:* Teraz nie pozostaje Ci nic innego jak dbać o siebie i dobrze się odżywiać! W ogóle teraz masz leżeć i pachnieć!!! :*
 
reklama
własnie nie mam wam wstawić zdjecia poniewaz nie mam kabla do telefonu bo podczas remintu gdzies sie zagubił..;/ ale sa taki kreseczki || :)
 
Do góry