reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Sun i na Ciebie przyjdzie czas :*
Atan to teraz będziecie szaleń z kamerką :-) mój też się zastanawia czy nie warto zainwestować w kamerę i uwieczniać Młodego.

Dziewczyny ciężarówki-mamusie: mam zamiar za niedługo zamówić sobie szlafrok i koszule do szpitala. Przeglądałam allegro i uff dużo tego ;-) a pamiętam, że dużo z Was zamawiała.. Możecie podesłać linki? Danke
 
reklama
natkusia ja mialam swoj szlafrok taki gruby i tylko go mialam na sobie jak wchodzilam na patologie i z patologi na porodowke i wychodzac do pokoju wypisu wiec nie oplaca sie wydawac majatku na szlafrok ;-) a pizamy mialam 3 i uwazam ze na styk z nimi wyszlam ;-) bo bylam troszke duzej w szpitalu..a takie do karmienia koszule DUŻY WYBÓR!KOSZULA DO KARMIENIA roz.L/XL PROMOCJA (2184048553) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
ale jak bym kupowala to bym odrazu taki jedn komplet kupila i starczy taki szlafrok http://allegro.pl/hit-komplet-szlafrok-koszula-do-karmienia-l-xl-i2161173616.html
no bedziemy uwieczniac Amelke ;-) bo ona taka sliczna i minki szczela ze telefonem sie nieda uwiecznić
..

AEL gdzie jestes tesknieeeeeeeeeee
 
Atanku dziękuję :* właśnie zastanawiam się nad tymi co podałaś, ten sprzedawca ma dosyć duży wybór :tak: a jak możesz to napisz mi jeszcze czy ta bawełna jest w miarę ok? Bo to niska cena mnie troszkę zastanawia ;-)
kamera to jednak fajna sprawa.. po latach można wrócić do filmików i pamiątka jest na całe życie :-)
 
nie sa zle siedze wlasnie w jednej z takich pizamek ;-) jedna mam z dlugim rekawem i w nim bylo mi zacieplow szpitalu wiec polecam z krótkim rekawkiem ;-)
 
reklama
Do góry