reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

kobiety wstawie zdjecie lóżeczka za pomoca neciuszki bp u mnie cos sie zepsuło i ni cholery nie moge zdjec dodac - ale to później

magenta: to ja pisałam ze jem jak dzika swinia i nic mnie nie moze powstrzymać :tak:

mineralna
: ja mam tylko slub cywilny

sil: zycze zdrowia twojej mamie i tobie duzo siły zeby wszystko ogarnac

fofka, magdalena: ale wam spacerków zazdroszcze, juz mam dosc gnicia w łóżku,. ale juz nie duzo zostalo

neciuszka:gratulacje 30 tyg, ale to czas leci

dzisiaj zabieram sie za rozmrazanie lodowki, bo juz zamrazarka cala oblodzona, moze tez bede mleko mrozic to chce miec swieza
 
reklama
Ehhh...my musimy jechac po jego akt chrztu aż ponad 300km masakra...

A jak tm wasze maleństwa się czują?
 
Claudusia szyjka na ok 2-3 dni przed okresem robi się rozpulchniona ale jeszcze zamknięta , uniesiona wysoko .Na kilka godzin przed okresem odrobinę się obniża staje się miękka i otwarta. Uwalnia się czop śluzu, który pozwala na wypłynięcie krwi. Po okresie zamyka sie staje sie twarda i wędruje ku górze. w ciąży szyjka też jest zamknięta twarda i wysoko :tak:


Mineralna a dobrze! Choć co raz mamy przeboje z tym brzuszkiem małego... nie jest źle ale szkoda mi jego jak akurat ma "napad" :no: A jak Twoja mała?
 
Witajcie
jak ja się wczoraj fatalnie czułam, nigdy nie bolała mnie tak głowa, nic nie pomagało:( dzisiaj jest troszkę lepiej, ale dalej czuję szum w głowie, mam nadzieje, że na tym pozostanie, najgorsza jest ta suchość w nosie, jak oddycham to strasznie mnie drażni i kicham ah
 
reklama
Mig polecam Disne mar :) wode morska :) jest dla niemowlat i kobiet w ciazy :) i pomaga na katarek i suchosc w nosie bez niej bym chyba umarla :angry: kosztuje chyba 20zl ale mi ja polecila moja ginka jak latalam z katarem albo tez inchalacje kazala mi robic z ..ziele ostrozenia 1 lyzeczka + 1 litr wody + 1 lyzecxka soli kamiennej + 1 lyzeczka sody oczyszczonej i 3 min po 2 razy dziennie i po kazdej takiej inchalacji lezec minimum godzine w lozku
 
Do góry