reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Dziekuje dziewczyny!! :-):-) mam nadzieje ze ta ciaza zakonczy sie pomyślnie !! teraz spadam bo S za chwile bedzie i musze mu ogłosic te wiadomosc :)
 
dziewczyny wałsnie nie wytrzymałam i zrobiłam test dwie tłuste krechy !!!

no to gratulacje !!!!!!!


Coraz mnie starających się zostało na forum... i oby coraz mniej ich było :-).... No ciekawe czy kiedyś mnie to spotka... :sorry: .... no wierzę w to bardzo, ale zobaczymy jak będzie...
 
Ostatnia edycja:
claudusiaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeee i trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& by wszystko bylo dobrze ;-)

melduje ze zyje ;-) u nas spokoj mala robi coraz lepsze kupki ;-)tresciwsze :eek: a i glowka w obwodzie jej urosla o 2cm ;-) a tatus zaszalal i kupil kamere ;-) teraz sie laduje ;-)
 
reklama
Do góry