reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Melduję, że znikam na forum na czas jakiś z powodów rodzinnych. czytajcie: mamę mam w szpitalu i cały dom na głowie, Domi ma katar, więc maruda, a jeszcze muszę dziś w Kraków wybyć, do lekarza, bo zaświadczenie do becikowego jest nie takie, jakie GOPS sobie życzy :angry: Jak mama wyjdzie to wrócę :)
zaciskam kciuki za mame, zeby szybko do zdrowia wrocila...rozumiemy, ze bedziesz teraz bardzo zabiegana, ale jak bedziesz miala chwilke to wpadaj do nas i opowiadaj co u ciebie :*

Dzień doberek :biggrin2:

Milia również mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&! :-) ale ceny przerażają eh..
dzieki kochana, ja juz badaniach...pobierali mi krew w nadgarstkow, bo nie mogli sie wbic w zyle na lokciu...wiec mam 4 naklucia...2 razy pobierali mi krew z nadgarstkow i 2 razy probowali z lokci...ehhhh
powiedzcie mi, bo musialam zrobic toxoplazmoze..co to jest w ogole? ja robilam ta aktualna czy jakas taka obecna, chyba IgM...nie wiem, tak powiedziala mi babka..

Lamia
...poprosze zdjecie!!:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mig polecam Disne mar :) wode morska :) jest dla niemowlat i kobiet w ciazy :) i pomaga na katarek i suchosc w nosie bez niej bym chyba umarla :angry: kosztuje chyba 20zl ale mi ja polecila moja ginka jak latalam z katarem albo tez inchalacje kazala mi robic z ..ziele ostrozenia 1 lyzeczka + 1 litr wody + 1 lyzecxka soli kamiennej + 1 lyzeczka sody oczyszczonej i 3 min po 2 razy dziennie i po kazdej takiej inchalacji lezec minimum godzine w lozku

Polecam! Ja dla Konrada to stosuje i pięknie odtyka nosek! :tak:


milia toksoplazmoza to choroba odzwierzęca która można złapać od kotów badź przy pracachw ogródku czy jedzeniu surowego mięsa... i jest bardzo groźna dla kobiet w ciąży bo prowadzi do deformacji płodu a nawet poronień... przechodzi sie ja bez objawowo stad badania. :tak:
 
Jestem na minutę.
Prasowanie odłożyłam na kiedyś tam :p Na razie pomyłam garnki po obiedzie, zapaliłam sobie w piecu, bo mąż, jak odwoził mamę, nie zdążył, zresztą, jeszcze ciepło było i wpadłam na sekundę. Za chwilę będę jechać. No za dużą chwilę, ale trzeba się zebrać.
 
Zdycham tak mnie boli brzuch z prawej strony ze masakra to raczej owu a myslalam ze byla juz wczoraj i mam mega duzo sluzu wiec trzeba dzialac
co myslicie czy sexik codziennie wieczorem to nie za czesto?
chodzi zeby armi nie osłabic
 
Ostatnia edycja:
Kwiatuszek, a macie problemy z nasieniem? Bo jak nie, a macie ochotę, to działajcie :) zaleca się niby co dwa dni, ale jak natura wzywa to na zew się odpowiada :)
 
ogolnie parametry były wszystkie super tylko w ruchu ai b było tylko 15% a powinno byc min 32% ale to było w listopadzie m od tego czasu brał 3 mies witaminki w kwietniu powtorzymy badania

ponoc po jednym badaniu nie mozna stwierdzic czy wyniki sa zle musza byc minimum 3 razy ale jak jest ochota to trzeba dzialac bez myslenia liczenia jest naprawde super
oststnio sie smaialam ze jak z tego sexu dzieci nie bedzie to juz nie wiem :)
 
Dziekuje fifeczko za objaśnienie ale i tak nie umiem na podstawiem tego okreslic mojej szyjki jedynie co to ze jest prawdopodobnie twarda :))
 
własnie laski moja szyjka macicy podczas cyklu wedruje tak jak powinna wyzej nizej ale mam wrazeniue ze ona ciagle jest zamknieta albo mi sie wydaje fakt po dniach plodnych jest mniejsza sama juz nie wiem
 
reklama
Ja postaram się łopatologicznie wyjaśnić. Jak musicie głęboko palucha wsadzić, to jest wysoko, jak ledwo wsadzicie i jest to nisko. Jak jest dziurka taka, wgłębienie pod palcem to otwarta, a jak gładka to zamknięta.
 
Do góry