reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Magdalena aż oplułam monitor jak to przeczytałam!! U MNIE DOKŁADNIE BYŁO TO SAMO! :-D:-D:-D Wczoraj czekałam aż Konrad wstanie... aż w końcu sama zasnęłam obok niego,a on obudził się dopiero koło 2! Noż 5 godzin spał sobie :-p On robi takie długie przerwy w nocy ale z reguły po następnym karmieniu a wczoraj coś mu się przestawiło :rofl2:


Natka
ooo zaczełaś właśnie 30 tydzień!! GRATULUJĘ! To już teraz z górki! :tak:


Mineralna Danao już ci odpowiedziała! Bo ja też brałam :-p
 
Neciuszka a dziękuję! U nas wszystko dobrze! Mały jest okropnym złośnikiem! Jak coś nie idzie po jego myśli to strasznie krzyczy :-p a poza tym nie wiem jak to się stało ale jest coraz bardziej rozpieszczony :-D na rękach zasypia a jak odłożysz do ryk! Na szczęście ten problem dotyczy tylko dnia bo w nocy to grzecznie śpi w łóżeczku :-)

Witajcie kochane :)
Mam pytanie czy któaś z was brała ślub konkordatowy i pamięta co trzeba było załatwić?

Mineralna to co Ci napisała Danao tylko ja nie miałam żadnego zaświadczenia z USC, że mogę wziąć ślub ale dokument konkordatowy czyli papierek, który podpisujesz w USC biorąc tam ślub! Musisz go dostarczyć do kościoła ale to się załatwia najwcześniej miesiąc przed datą ślubu bo on jest tylko miesiąc ważny. No i płacisz za niego 80zł (jak dobrze pamiętam).


Claudusia ja również trzymam mocno kciuki i mam nadzieję po cichutku, że się udalo :*


A teraz uciekam się ubierać i młodego bo idziemy na spacerek i na pocztę z Atankową paczką :-)
 
Dzień doberek :biggrin2:

Fasola przynosisz wieści coraz to lepsze :tak: Za chwilę będziesz po Łucję jechać, oby tak dalej :*

Mineralna:
- 3 egz z USC
- akt chrztu
- adnotacja o komunii św i bierzmowaniu
- zaświadczenie o naukach przedślubnych i zależy od parafii ze spotkania z psycholog o nauce do życia w rodzinie
I z tym wszystkim max 3 mce a min 1 msc przed ślubem idziecie do księdza z dowodami osobistymi spisać protokół i WSIO :-)

Claudusia Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i czekam na wieści :*

Milia również mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&! :-) ale ceny przerażają eh..

Lamiav czekam na foto łóżeczka!
 
Magdalena masz rację, ja nie wiem jak to się tam nazywa, ale sprawdzają, czy nie ma przeciwskazań. Na tym papierku widnieje tez adnotacja odnośnie nazwisk po ślubie i jak się nie mylę to się to podpisywało później w kościele podczas mszy ślubnej. Potem ksiądz miał to uzupełnione donieść do USC do 5 dni i na podstawie tego dostawało się akt małzeństwa. I fakt kosztowało około 80 zeta

A przypomniało mi się, my musielismy iść dwa razy do spowiedzi z karteczką do podpisu.:-D
 
Claud nie stresuj się bo to w niczym Ci nie pomoże a może tylko wredotę opóźnić w razie czego (odpukać) .. a kiedy robisz teściora? &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!

Kurde ten czas strasznie leci.. Pamiętam jak obserwowałam Wasz suwaczki.. Od Fifki, Netki itd .. A teraz jak na nie patrze to nie umiem uwierzyć, że to tak leci.. Nie wspominając jak popatrzę na swój :szok::-D
 
hej,
my tez bralismy konkordatowy i tak jak pisza dziewczyny te same formalnosci.
Ja wczoraj bylam w szpitalu i zrobili mi dodatkowe USG i mały nadal nie przekrecony wiec na 9 mam cesarke umowiona, w czwartek ide zatem wieczorem na oddzial a w pt bede juz tulic synka... :) ciesze sie strasznie - martwi mnie tylko ta moja choroba ktora nie mija wcale mimo ze 2 tyg na antybiotyku poloza mnie pewnie w jakiejs izolatce oby tylko mały sie nie zaraził!
 
reklama
Do góry