reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

niby czuje chlopca i ciagle mowie on Oskara maly itp ubranka wybieram na chlopca :p ale generalnie moze byc tez dziewczynka :p jakos nie mam przekonania:p niby nie zbrzydlam uroda mi nie uciekla a wrecz przeciwnie niby wiec sama juz nie wiem haha :laugh2: jak bedzie corka to bedzie chlopczyca hehe:p :-D bo wiekszosc ubranek niebiskich mam albo uniwersalnych wrazie co kilka rozowych odlozylam sobie dla dziewczynki :zawstydzona/y:
p.gif
moja ginka raz mi mowi ze moze byc chlopiec bo widziala chyba siusiaka ale to tez mogla byc pepowina a teraz jak bylam mowi ze chyba corka bo sie chowa dlugo ale jak ma pupke w moich kosciach to trudno zauwazyc co kolwiek albo nozki sobie zlaczy razem i tyle
 
reklama
ja tez juz planuje lezaczek bez tego sobie nie wyobrazam funkcjonowania:-p wogole juz nie moge sie doczekac bo za 3 tygodnie znowu jade do polski ale tym razem odebrac wozek :) i zwlec go do szwecji:) o dziwno tatus stwierdzil ze jest mega zajefajny :laugh2:i idealny dla mnie malutkiej drobniutkiej ze sama mnie w niego wlozy haha jezdzil nim po sklepie patrzyl na amortyzatory kolka stwoierdzil ze ma fajne felgi haha raczke czy nie lata cos i wogole ze tylko klik i sie zdejmuje wklada budka cicha poruta w sklepie ze szok haha
 
Witajcie dziewczynki!! :-)

Nadrobiłam was odrobinkę, wczoraj było to chyba nie zaciekawie chodzi mi o kłótnie. Ja sie nie odzywam :-) choć rozumiem Pyscka..

Mag piekny brzunio !! A co do płci jeśli mogę cos zasugerowac to uważam że córeczka, ponieważ moje 3 koleżanki które były w ciazy z dziewczynkami nie wiedziałay na 100% co bedzie a te które nosiły pod serduchami chłopców wiedziały juz ok. 4 misiaca. Bo wydaje mi sie że sisiora mozna pomylić z pępowiną ale co z jajeczkami ;D

A u mnie chyba daprawde dupaaa z tego cyklu, nie czuje dosłownie nic jak zawsze miałam milion objawów to w tym cyklu zerrrrooooo, może delikatnie pobolewaja mnie cycuchy ale to by było na tyle :-p więc czekam na @, bo na fasole nie ma co liczyc..
 
hehe mi jak narazie kazdy kto mnie zna mowi syn jdynie pani w sklepie z wozkami powiedziala ze jej wyglada to na core
a ja sama nie wiem :-p najwazniejsze zeby zdrowe bylo a zawsze moze byc chlopczyca hehe
 
Hej
Ja się tylko przywitac chciałam, dać jakis znak, że żyję
W weekend był u nas brat z dziećmi, przywlókł ze sobą jakiegoś parszywego wirusa. W nocy z poniedziałku na wtorek zecząłam się czuć mega fatalnie, wymioty, totalny brak sił, nawet żeby pójść do łazienki, później biegunka. Nie wiem co to, ale zwykła grypa żołądkowa to przy tym pikuś. Wirusek zmógł wszystkich domowników, co do jednego. Nawet pies wymiotował:szok: Dziś niby jest lepiej, nawet próbuję coś zjeść na śniadanie, ale sił dalej nie mam nic a nic. Dlatego też nie byłam na bb. Właziłam jedynie wczoraj na fb, ale tam jest mniej czytania:tak::zawstydzona/y:
 
Mag bedziesz miała niespodzianke przy porodzie no chyba że dowiesz sie jeszcze przed choc na Twoim miejscu juz chyba nie chciałabym wiedziec :D jak juz tyle wytrzymałas to te pare tygodni tez hehe

A tak w ogóle wiecie zauwazyłam ze mam straszne wahania moich kg w tym miesiacu nie wiem dlaczego i czym to jest spowodowane .. zła gospodarka wodna czy cos.. ale różnice sa nawet i 2kg !! :szok:
 
reklama
Hej dziewczyny :)
moje dziewczje jeszcze śpi:szok: poszła spać wczoraj wyjątkowo późno bo o 23 i śpi do teraz, czyli już 12h:szok: z przerwą na butle o 6.30... ale jej nie budzę, niech sobie pośpi jak ma taką ochotę :D

Witaj magenta :) śliczny masz brzusio :) taki zgrabniutki i fajniutki :) ale mi to wygląda na dziewczynkę ;) ja miałam podobny kształt tylko, że trochę większy ja w ogóle miałam bardzo duży brzuch w ciąży, jak z bliźniakami :p

Cladusia
kciuki mooooocno zaciskam na fasolkę :)
 
Do góry