reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

lamiav i brzuszkiem i wózkiem koniecznie
ja wczoraj zrobiłam malutkie zakupki, ale pochwale się jak przyjdą
uuu ale mnie podwozie boli, chyba maleństwo robi sobie miejsce:tak:
 
reklama
Lamia, dzięki za informacje, ja cały czas o niej myślę.

Milia, cudowne podejście, trzymam kciuki, by takie zostało i potem entuzjazm na Dzieciątko przeszedł :)

Mag i reszta, a ja chcę jeszcze zrzucić po ciążową, a na razie z ciążową mi nie idzie, a kolana mnie bolą, ze szok. Powinnam iść zrobić badania na ASO, ale się boję, że będzie wysokie i że te kolana to nie wynik wagi, a tego ASO. Przy czym ciągle jestem przeziębiona więc będzie niemiarodajne i tak w kółko... Ech.
 
Atanku-ogromne gratki. Troszke mnie nie było i jestem zacofana. Bardzo sie ciesze ze to juz 6dni za Wami i ze malutka Amelka jest juz z Tb :)
 
wczoraj mąż całuje w brzuszek i mówi " Kocham Cie" ja pewna, że to do mnie, mówię "Ja Ciebie też kocham" a on yyyy no ja Ciebie też ale mówiłem do brzucha :-D

A too już Ci się zaczyna okres takich omyłek :-D
W szpitalu jak Paweł coś mówił, a ja głucha myślałam, że do mnie, pytam się co mówiłeś? A ten z totalną powagą "JA MÓWIŁEM DO SYNA!"
No bezczelność :-D

witam sie w koncu i ja :zawstydzona/y: nareszcie jestem u siebie w domku i w koncu bede mogla siedzie tutaj :) w koncu jest na to czas :sorry:

a czuje sie dobrze :) jesli mozna tak mowic w ciazy hehe:-p plecy doskwieraja a brzuch hmm nie jest az tak wielki jak by sie moglo wydawac przytylam 16 kg jak narazie :p ale jakos brzuch nie zbyt ogromniasty :zawstydzona/y: a z moim jest super zmienil sie nie do poznania od czasu pierwszej w spolnej wizyty u ginka :) zdal w koncu prawko :-p w piatek zeszlym tygodniu opiekuje sie nami az go nie poznaje naprawde szykuje kolacyjki zawsze cos dobrego mi przynosi do domku sam robi zakupy mnie bierze tylko do doradzenia co kupic:p nosi jak taki maly steryd haha ale jedyne co to ostatnio mi lekarka powiedziala ze maluszek jest ulozony miednicowo ze mam malutkie rozwarcie ale dziwne bo nic mi nie zakazala


No kogo ja tu widzę, a jak w PL była to się nawet do mnie nie odezwałaś buuu :-(
I Ty kobitko dalej nie wiesz co nosisz w brzuszku, aj to Twoje wstydliwe dziecko :-D A maleństwo czas jeszcze ma by się obrócić. Gorzej jakbyś była po 35 tygodniu to by Cię wysyłali na cc, nie ma zmiłuj. Musisz tylko wiedzieć, że taka opcja jest realna, bo przecież inaczej z takim ułożeniem maleństwa nie urodzisz.
Pokaż brzuch!


Witam się i ja :)

szaro buro i ponuro u mnie, przyślijcie słoneczko... Mama mi idzie do szpitala na ablację, ale się denerwuję... dziś albo jutro, a na pewno jutro zabieg

U nas mgła, 10 stopni i nadzieja, że słońce wyjdzie :-)
A za mamę kciuki mocno trzymam &&&&&
Jak tam Dominisia?

A moge się swoim brzuchem pochwalić ??

A Ty kochana to się tak głupio pytasz?


no a teraz ja , zrobilam test dzis z naiwnoscia, ze moze na wyjezdzie sie udalo i nadal zobaczylam ta jedna france! :-(no ale coz...zycie toczy sie dalej..widze, ze jednak to IVF mnie nie ominie...wiec biore sie za badania, zeby wszystko zakonczyc juz teraz w tym nadchodzacym cyklu, od nastepnego anty i potem jazda ze stymulacja, wtedy to juz musi sie udac a przynajmniej ja mocno w to wierze!

Oj niunia tulę, ale widzę że mocno nie trzeba. MOJA DZIOŁCHA :****
Masz rację, musi się udać :-)


a co dokladnie stalo sie fasolce bo nie jestem w temacie i malutka ????

Fasolka parę dni temu trafiła do szpitala z cieknącymi wodami. Na drugi dzień przewieźli ją do Łodzi i tam zrobili jej cesarkę. Mała Łucja urodziła się w 31 tygodniu, waży 1400, mierzy 48 cm, jest w inkubatorze pod respiratorem, wyniki ma dobre, trawi pokarm a to naprawdę dobrze jak na wcześniaka.
Na razie wszystkie czekamy bo te pierwsze dni są decydujące, ale na razie zmierza tylko ku lepszemu :-)



Aaa Paweł kazał mi napisać. Jakiś czas temu w nocy jak nam się młody na butlę obudził, zmieniliśmy pampersa, oboje nieprzytomni, znaczy ja bardziej od Pawła. Butla nam się grzała w podgrzewaczu, poszedł dzwonek że gotowe i mówię trochę ciszej do Pawła "Idź po mleko", słyszę yhmmm....i ten dalej leży.
No więc powtarzam "idź po mleko", dalej yhmmm i leży. Sobie myśle "co jest kurna?!". Już głośniej, "No idź mi po mleko!", ten wstaje "aaaa mleko!! A ja usłyszałem Micheal i się zastanawia jaki Micheal".
Wczoraj mielimy się bzykać i to mi się przypomniało i teraz taka scenka sytuacyjna - Paweł wisi nade mną, a ja się śmieje w konwulsjach, a ten ze mnie. W końcu ze mnie zlazł bo nie mógł wytrzymać XD
Booosz co ja z tym człowiekiem mam XD
 
Aelku- ehh bylam tak zalatana ze czasem nie zabralam nawet telefonu z domu i zajarzylam jak wracalam do domu :p hehe brzuszek musiala bym strzelic fote sobie ale czy mi wyjdzie hehe nie wiem :p
ogolnie brzuszek nie jest duzy hehe cos tam jest :p
wiec ogolnie pobyt w polsce byl mega zabiegany zero wolnego czasu na rozrywke odpoczelam dopiero jak moj przylecial i nastepnego dnia sie wyspalam
 
No dobrze wyyybaczę Ci :p
A zdjęcie rób, nie marudź. Ja większość zdjęć robiłam sama sobie i jakoś wychodziły :-)



Dziewczyny, proszę kliknijcie w ten link ShinyBox - Blask kobiecego piękna.
Z resztą możecie się też, rejestrować, zasada jest taka, by polecić link 5 znajomym i można odebrać pudełko z 5ma kosmetykami-próbkami. I tak co miesiąc :-)
 
DSC00307.jpgDSC00302.jpgDSC00316.jpgDSC00312.jpgDSC00314.jpg prosze moje brzuszysko :p hehe te z bialymi spodniami jest z przed miesiaca jak chcialam je zalozyc haha i sie usmialam :p

i co widzicie ?? chlopca czy dziewczynke :p bo ja jedno i drugie pomijam krzywy brzuch z prawej strony jest glowka :p wystajaca jak pileczka haha
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mag no rzeczywiście CHUDAAA jesteś, niiiic po Tobie brzucha nie widać! Toż to jakaś urojona ta ciąża a Ty nas starasz się przekonać, żeś w ciąży XD

Śliczny brzunio i duży na 31 tydzień w sam raz :-)
A co do płci, no ni mam bez kitu pojęcia :szok:, co Ty czujesz?
 
Do góry