reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
silka: jakoś tak najwygodniejszy mi sie wydawał, podobał mi sie jeszcze mustang cos tam, kolor i wogóle ale rączka była ta taka wyciągana i przez to wydawał mi się gorszy.

oglądacie tvn
ja jak teraz widze małe dzidziusie o mnie na płacz bierze
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki....
Kolejny dzień wymęczyłam rano mojego męża... :zawstydzona/y: Ale było fajnie....:-D

Fasolka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Lamiav bardzo fajny wózeczek... ;-)
 
Sil tu masz całkowitą rację... faktycznie młodzi powinni mieszkać sami i sami się docierać... nawet najbardziej zloci teście czy rodzice powodują spory... a zwłaszcza na poziomie żona/mama czy żona/teściowa bo tak to jest jak dwie gospodynie spotykają się w jednym domu...

I masz rację źle cię rozumiałam, faktycznie się z tobą zgodzę... lepiej nie dopuszczać do sytuacji albo a oni albo ja, bo później same na siebie ściągamy piętno, że przez nas stracił rodziców... na tej linni lepiej nie ingerować.



Heh biedna Fasolka mam nadzieję że to się jakoś ułoży... piszcie na forum co tam u niej bo ja nie mam z nią kontaktua strasznie się martwię... :zawstydzona/y: Netka zapytaj się jej czy możesz mi numer podać... ja miałam podobne przejścia i bardzo przeżywam to osobiście i dlatego chętnie bym ją troszkę wsparła!


Lamiav fajny wózek! Tako to dobry sprzęt :-D


Witaj Sun!
 
Ostatnia edycja:
cześć Fifka widzę, ze Twój synuś ma problemy z brzuszkiem.... biedactwo... mam nadzieje, że to szybko przejdzie....

I też jestem zdania, że młodzi powinni mieszkać osobno... :tak:

Niedługo na moim suwaczku zobaczę 11 m-c starań o dzidzie :-(
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja.. !! ;-)

Lamiav super wózek !! eh jak ja bym chciała też wybierac juz takie rzeczy a nie doszukiwac sie co miesiac czy to juz, czy jednak @ znów przylezie i przyniesie ze soba całodzienna depresje..

Fasolko bardzo mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

a my jednak w tym miesiacu spudłowaliśmy eh.. a byłam taka podekscytowana że może jednak sie uda skoro sexy były zaraz po @ do dnia owulacjii.. bezsensu....:-(

Sun7 nie smutaj się !! na pewno fasolka zagości w Twoim brzuszku za niedługo :happy: bądz dobrej myśl, bo złe samopoczucie nie dobrze wplywa na zaciążenie..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Claudusia przykro mi kochana... ja też mam już dosyć tego oczekiwania... tym bardziej, ze też często się kochamy i nigdy nic z tego nie wychodzi... Sama już nie wiem co mam robić.... Mam nadzieje, że prędzej czy później zobaczysz te II upragnione kreseczki na teście ciążowym.... :tak:
 
Do góry