reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
fasolka: ja juz poprałam, i popakowałam sobie szzxelnie, ale zostawiłam prasowanie, bo w razie jak by cos sie wześniej zaczęło to mąz ma juz pokazane co i jak

o masz termin w moje urodziny 30ste :-D to dasz mi ładny prezencik swoja malutka
 
Dzwoniłam, powiedział, ze jak nic nie boli brzuch nie twardnieje, a plamienie przeszło to mam się nie stresować i spokojnie czekać do jutra. Chyba, ze jestem bardzo zmartwiona to na IP, ale że wiem co się na IP dzieje to sobie podaruję tę wyprawę.

Przyszło mi łóżeczko,teraz muszę wybić mężowi z głowy jego skręcanie :-)
 
co tam co tutaj tak cicho ? zjadlam poczki ;-) i na obiadek uszka z sosem serowym ;-) bo pustki w lodowce a niema chetnego na zakupy ;-)
 
Sil- jejciuś, a co Ci się z nerkami działo? :-( mam nadzieję, że już wszystko w porządku :-) he he oj tam, oj tam niech babci da troszkę w kość ;-) Kochana, wszystkich nie zadowolisz, chociaż rozumiem co możesz czuć w takiej sytuacji. Wierzę, że wszystko będzie dobrze, w końcu chrzest to szczególny czas dla Maluszka i rodziców :-)
Neciuszka- oba pączuszki akurat to schrupania :-D
Aelcia- nie wiem czy mi się udało, ale (chyba) już zagłosowałam :-D w fb się jeszcze gubię :-p a fotki poprpstu rozbrajające :-D a Jego samodzielność jest przesłodka :-D nie wiem na kogo Twój Synuś gwiżdże, ale te oczęta… :-)
Lamia-doczekasz się, doczekasz, widzę, że już dużo Ci nie zostało :-)
Atanku- :-**** co tam u Ciebie? :-D kiedy pokażesz nam Amelcię? :-D a co? Wyprowadzacie się na swoje? ;-)
Fasolka- Tobie to muszę podziękować żeś mnie nakręciła na te badania :-) zatem dziękuję :-*
 
reklama
no truskawciu Amelke pokaze jak sie urodzi ;-)
a co do mieszkanka to uslyszelismy ze pod nami sie zwolnilo i pomyslalam ze moze wynajmiemy bo tak mieszkamy z tesciami a tu psikus wlasciciel administracja ogolnie chce 45tys za remont co tam zrobbili i do tego wiadomo czynsz.. ale coz nie bylo nam dane myslalam ze wiesz bedzie chcial miesiac z gory czynsz czy cos a tu taki wredzizna,,,

wiecie co cale podbrzusze mnie boli... i ciagnie wiec moze moze cios sie w nocy rozkreci ;-) nadzieja matka glupich a ja malo cierpliwa..
 
Do góry