reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Lamia nie mam pojęcia, jutro coś muszę wymyślić co zrobić jeść i tak sama jestem mąż w pracy. dziś mają sobie pizzę zamówić żeby coś ciepłego zjeść przy tylu godzinach pracy i takich warunkach w domu. bo w sobotę to jemy dobry obiadek w Ostrowcu ;)
 
reklama
no to fajna was wycieczka czeka :-) oby wam sie ładna pogoda udała zeby sie dobrze jechało :tak:


Jak oglądam te wszystkie maluszki w tym programie to już aż mnie skręca tak jestem ciekawa mojej malutkiej córeczki :tak:już chciałabym ją tulić , przebierać karmić
 
Ostatnia edycja:
Narazie odwołuję mój red alert, śluz wrócił do normalności. Dalej się obserwuję i mam nadzieję, ze wytrwam do jutrzejszej wizyty bez IP.
Przyszły oje staniki ciążowe i tak:
BIUSTONOSZ ciążowy do karmienia CANPOL r.85C HIT (2099808726) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
KORONKOWY BIUSTONOSZ DO KARMIENIA - 4 KOLORY 80C (2102853794) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
te dwa normalne staniki, powinny dobrze trzymać biust narazie mogę polecić

ale ten
BIUSTONOSZ CIĄŻOWY - STANIK BEZSZWOWY 3 KOLORY L (2100592918) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
niestety nie dla mnie, jest owszem milutki i wygodny, ale dla mnie słabo trzyma, a jednak o co jak o co, ale o (.)(.) to ja dbam,żeby mi nie wisiały do kolan

Netka pozwól,ze Cię cmoknę w pączka, ale tego większego, a mniejszego nadgryzę ;-)<cmokwpępolka>
 
Ostatnia edycja:
No obiecałam zdjęcia, zgrałam z telefonu, młody to tak śpiący że zasnął podczas jedzenia i śpi słodko

Mata zdjęcia niepublikowane chyba część :-)

Zobacz załącznik 437975Zobacz załącznik 437976Zobacz załącznik 437977Zobacz załącznik 437978Zobacz załącznik 437979Zobacz załącznik 437980Zobacz załącznik 437981Zobacz załącznik 437982Zobacz załącznik 437983Zobacz załącznik 437984


Fifka na pierwszym zdjęciu ten sam śpioch co Konradkowi założyłaś. Wiktor na tym zdjęciu miał tydzień :-)
No i karmimy się sami butelką odpycha moją rękę, łapie butelkę sam. Wpierw mamy malutką 150 a na końcu 340 ml :-D
 
Witam paczka zadnego nie jadlam.. ale mysle ze moze zrobie sama paczusie zobaczymy czy maz mi skladniki kupi i co z tego wyjdzie ;-)
pojechal zdac cyfre dekoder. w nocy bylo bara bara i co nadal nic ja niewiem ale amelka cos czuje ze bedzie przenoszona...
necia śliczny brzusio ;-)
miq no no zaokragla sie ;-) slodziasto ;-) ja robilam zdjecia co tydzien i zaluje ze nie od samego poczatku ;-)
lamiav mnie sie pytasz maz tez juz zniecierpliwiony nawet wczoraj dal rade na sex a tu nic.. brodawki meczyl i tez nic ..
pyscek dzieki za paczka tez bym zjadla ;-)
oooo truskawcia teskniłam ;-) ~~~~~~~~~~~~
a z mieszkania nici bo facet chce odstepne za remont 45tys bosko...to se pomarzyłam...

al wlasnie chcialam pisac ze chce zdjecia ooo ja jakie zdjecia no jaki on silny sam butle trzyma ;-) slodziak ;-)
 
Ostatnia edycja:
Żabo przestań się niecierpliwić, Amelcia wyjdzie jak uzna że już czas zobaczyć rodziców. Nie martw się, ja też się niecierpliwiłam i młody wyszedł kiedy zechciał.
Ja Ci mówię 18-19 może zacząć się akcja :-)
 
reklama
Do góry