reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

wiecie co, jeszcze 7 tyg nie ma a mi się już brzuszek zaokrągla, lekarz mówił, ze szybko może wyskoczyć bo szczupła jestem, póki co schudłam, znowu spadłam poniżej 50 kg a jem więcej
 
reklama
Czesc dziewczyny:)

MIg gratuluje pieknego zdjęcia fasolki no i serduszka:):)
Dziewczyny piękne brzuszki i tyłeczki...:):)
No i oczywiście dzieciaki przecudne:)

A ja dzisiaj jeszcze nie poszłam do szpitala,bo miejsc nie mieli i mnie zapisali na przyjecie na jutro,wiec dzisiaj jeszcze w domku posiedze, odpocznę i w ogóle:):)

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty dzisiaj bo sie kilka nazbierało no i SUN kciuki za dwie krechy:):)

Madziu możesz jakoś zmienić ten wierszyk ale mnie nie wyrzucaj:):)
 
Ostatnia edycja:
lamiav cudny brzusio
dziewczyny lekarz mnie skierował na te podstawowe badania, mogę je zrobić teraz czy bliżej następnej wizyty?
 
Fifka Konradek ślicznusi :-D
lamiav super brzuszek, i wydaje mi się że się zrobił taki pełniejszy, ale nie obniżył się, ale to bardziej doświadczone dziewczyny muszą się wypowiedzieć :tak:
 
magda dla ciebie: Zobacz załącznik 433897

miq: lepiej przed wizyt,ą zrób zebys miała na świeżo wyniki badań , mi tak kazał zawsze robić

balka: no tak tez zauważyłam ze sie zaokrąglił , i mam teraz piłkę lekarską :-D

slogan: to kochana sie trzymaj, i jakoś musisz przetrwać ten trudny czas, myslami bede z tobą

neciuszka: jestes , co tam dzisiaj zajadasz, bo ja musze zaczac sie lepiej odżywić bo ostatnio to jest m same niezdrowe rzeczy, normalnie masakra a nie mam pomysłu na cos lekkiego i zdrowego
 
Ostatnia edycja:
Lamia brzuszek cudo :**** A opadł lekko bo no i dziecko i brzuszek robią się przecież cięższe :-)


Fifcia Konradek przecudny. Mi się wydaje czy ma rude lekko włosy?
 
reklama
Do góry